Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt túlreagáltam hogy megkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt túlreagáltam hogy megkereste a közös barátunkat és elment volna vele kettesben is találkozni?

Figyelt kérdés

Egy táborban voltunk, a barátom ezzel a lánnyal jó haveri viszonyban is lett. Nem is beszéltek azóta, most kereste fel a barátom őt hogy miújság, beszélgettek sokat, és egy közös kérdésben a barátom mondta (munkakeresés) h segítene neki tanácsot adni, talizzanak. Nekem ezt elmondta, de nem egyből, mert félt h féltékeny leszek stb.

A gond ott volt hogy ő mindig is tudta h már a táborban zavart a lány, láttam hogy tetszene a lánynak a barátom, ám nem csinált semmi olyat ami miatt féltékeny kellene legyek. A lánnyal jóban vagyunk, közösen buliztunk is.


Alapjáraton nem lennék féltékeny, ha nem tudnám h esetleg bejöhet neki a barátom. Persze jeleztem h mennyire zavar, így mondta a lánynak h jönnék én is a talira, úgyis rég láttuk egymást. Ő pedig nagyon korrekten mondta hogy akkor a barátom miért nem mondta ezt hamarabb, hiszen nem akarja én se hogy megharagudjak stb


Kicsit szerintem mindkét oldalról félreérthető volt a szituáció. A barátom abban a táborban nagyon örült hogy kiszakadt a munkahelyéről és szívesen barátkozik. Vannak régi lány barátai, fiúk is, rájuk nem vagyok féltékeny

De miért kellett a semmiből felkeresnie egy olyan lányt akiről tudja hogy zavart? Még ha csak baráti érdeklődésből is?


A barátomnak nagyon rosszul esett hogy ennyire nem bízok benne, hiszen csak barátilag kereste meg, egyszeri alkalommal beszélgettek bővebben, tehát nem rendszeresen. De mégis hol van a határ? Hagynom kellett volna hogy kettesben találkozzanak?


Nagyon szeret engem, és rosszul érezte magát mikor ezt megbeszéltük, hiszen ő semmi többet nem akart, csak segíteni akart neki hogy érdemes e azt a munkát elvállalni hiszen neki ezen a területen van tapasztalata


Kérlek írjátok meg, hogy ezt határt sértett e, vagy hogy jól reagáltam e



Az illetővel mindketten jóban vagyunk, semmi flört nem volt csak érdeklődés egymás hogyléte felől és a barátom talira invitálta h segítsen neki a kérdésben, állítása szerint nem akart semmi "többet"

Sosem volt indokom megcsalásra, nem az a fajta, nagyon őszinte és jószívű ember



2021. dec. 17. 13:18
 1/5 A kérdező kommentje:
A lány pedig nagyon korrekten le is írta hogy nehogy megharagudjak és ő ebbe nem akar "belefolyni"-olvastam a beszélgetést
2021. dec. 17. 13:20
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem tudom. Ez a fiú-lány barátság olyan ingatag téma, pláne, hogy ez a csaj nem is régi, előtted is létező barát, hanem új ismerős.

Nekem sem tetszene őszintén szólva a szituáció, ha mind haverok vagytok, akkor a pasid alapból minek kettesben akart vele találkozni? Ha csak barátkozni akarna, meg tanácsot adni, és amúgy is jóban vagytok, akkor nyugodtan mehettél volna te is. De ő inkább titkolózott (eleinte) meg kockáztatja, hogy neked ez rosszul esik. Én ha közös baráttal találkozom, akkor alap, hogy hívom a párom, tök mindegy milyen nemű a másik személy.

Összességében passz, te ismered a barátodat, de nekem sem tetszene a szitu ebben a formában. Ugyanakkor nyilván féltékeny hárpia sem akar lenni az ember.

2021. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ez az, minek kettesben találkozni? Nyilván ha annyira mást akart volna eltitkolta volna teljesen, de végül elmondta

Szimplán csak kedveli mint embert illetve azt vettem észre szeret segíteni, hiszen ő az a “ért hozzá” tudja, és szereti fitogtatni a tudását

Nem érezte a határt, mégha nem is rosszból kereste fel

Csak egyszer beszéltek

2021. dec. 17. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs fiú-lány barátság. Az egyikük (vagy mindketten) többet akar, ilyen egyszerű. Ha a párod ebbe belemegy, akkor ideje nélküle tervezned a továbbiakat.
2021. dec. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!