Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akinek a felesége megengedte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a felesége megengedte, hogy kalandozzon nyugodtan, az meg is tette?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 10:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem olyan egyszeru nekik not talalni, mint ahogy azt gondoltak:D
2021. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem kérnek engedélyt hozzá. Anélkül is félre tudnak baszni.
2021. dec. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
aki féreg, az engedély nélkül is féreg
2021. dec. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Ahol az asszony megengedi a kalandozást garantáltan nem szereti már a férjét + grátiszként talán ő is ugyanúgy félrejár.
2021. dec. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek. Voltam ilyen kapcsolatban, először azt hittem, mekkora mázlista vagyok, de egyébként végül nem éltem a lehetőséggel, csak néha eljátszottam a gondolattal. Később viszont rájötten, hogy valójában nem szeretett igazán, ezért engedte meg, és valójában ő is másra vágyott. Szóval ennek ne örüljön senki. A másik lehetőség még, hogy valaki annyira kapcsolatfüggő, és fél a másik elvesztésétől, hogy inkább belemegy ilyenbe, de ez sem őszinte.
2021. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Attól még, hogy a feleség megengedi még nem jelenti azt, hogy nyiltan az utcán is fel tudod vállani. Kifelé mutatni kell a normális képet, gyerekek család stb. Szóval házasként titkos kapcsolatot nem egyszerű fenntartani. Főleg a nők többsége bele se megy az ilyenbe. Bezzeg ha a nő keres.... pasiként ki kell tünni, más különben nem sok esélyed van ha még igényes is vagy.
2021. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Ott a nő egyrészt nem szeret,másrészt ugyanúgy félremegy.
2021. dec. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
En megengedtem a volt férjemnek, és azért, mert nem szerettem. O élt a lehetőséggel, nekem már nem volt szabad. Azt nem tudta elviselni. Mivel én már nem kívántam, ezért el is váltunk. Jobb így mindenkinek.
2021. dec. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Szülés után pár hónapig nem kívántam a szexet. Kb. hetente szexeltünk, de nem tudtam élvezni és fájt is. Ő mindig panaszkodott, hogy neki így nem jó, ha nekem sem jó, ami érthető volt, de akkor nem tudtam ezzel mit kezdeni és mérgemben mondtam neki, hogy akkor menjen máshoz szexelni, keressen mást, ha nem tudja megérteni, és nem bírja ki, amíg helyre jövök. Lett is viszonya egy másik nővel, de én nem tudtam róla. Aztán mikor kiderült is letagadta. Nagyon rosszul esett, de azóta még jobb lett köztünk a szex. Szerencsére helyre jött minden köztünk. Ezt azért neztem el neki, mert végülis"én küldtem máshoz", pedig nem gondoltam teljesen komolyan, ezért hibásnak érzem magamat.
2021. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 DR. HOFFMANN GÉZA ***** válasza:
83%
Aki megtette, az a házassági szövetséget törte meg. A házasság nem érzelmi szövetség (annak csak egy része) hanem tudatos döntés! A "szívben" és nem az test kívánságaiban kellene eldőlnie a házasságnak sorsa.
2021. dec. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!