Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak itt olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Travis83 kérdése:

Vannak itt olyan nők, akik rég együtt vannak a párjukkal és sohasem csalták meg?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen azt olvasom, hogy a nők előbb-utóbb, de megcsalják a párjukat. Én ezt nem akarom elhinni! Szerintem ezt azok mondják, akiket megcsaltak, de nyilván nem mindenki egyforma.


Szvsz mindegy, hogy nő vagy férfi, attól még lehet hűséges élete végéig! Nem mindenki egyforma! Az én szívem hölgyéről ilyet soha az életben nem tudnék elképzelni, főleg mert az ágyban amúgyis nagyon jó nekünk és mennyiségre sincs panasz.


Szóval kedves lányok, nők, kérnék egy kis őszinteséget! Mennyi ideje vagytok hűségesek? Életkor is jöhet! Olyanok is írhatnak, akik rendszeresen csalják, mert ott viszont kíváncsi lennék rá mi az oka!



2021. dec. 20. 20:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

8,5 éve vagyunk együtt, maximálisan hűséges vagyok.

Idén töltöttem a 30. életévem.

2021. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
11 éve vagyunk együtt, 31 vagyok és nem csaltam meg egyszer sem.
2021. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Pont ilyesmit akartam hallani! ^^
2021. dec. 20. 21:06
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
17 év után csaltam meg.
2021. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
13 éve vagyok hűséges. 32 vagyok.
2021. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#4: Mi volt az oka?
2021. dec. 20. 21:41
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Sosem csaltam meg senkit és nem a partnerem miatt, hanem magam miatt. Nincsenek illúzióim, a legtöbb ember hűtlen, ez van, egy olyan egyszerű feladat, mint addig maradni a kapcsolatban, amíg megéri és nem hazudni azért, hogy megtartsunk egy szar párkapcsolatot, nem megy nekik. Én nem török senki feje felett pálcát, én sem vagyok tökéletes, de ez speciel számomra egy nagyon kényes pont, lévén minden, ami kedves a családomban, azért ment tönkre, mert valaki nem tudta tartani a faszát/picsáját, ugyanez a helyzet a vőlegényemék famíliájában is... Szóval köszi, de én nem akarok senkit érzelmileg megnyomorítani meg leírni sem akarom magam mások szemében, hogy egy ilyen egyszerű dolgot belátni értelmiségi, logikus emberként nem vagyok képes.
2021. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy 5 éve vagyunk együtt, ez a leghosszabb kapcsolatom, 27 éves vagyok.
2021. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
20 éve vagyunk együtt, nem csaltam meg. De 16 évnél ha lett volna lehetőség, simán megteszem.
2021. dec. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat!


#9: Miért tetted volna meg pont akkor?

2021. dec. 21. 02:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!