Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők mit csináltok amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mit csináltok amikor féltékenykedtek fèrjedre és férjed nem vesz tudomást féltékenység ről?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 16:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy mondom hogy leszarja féltékenységet!
2022. jan. 2. 16:17
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Helyzettől függ. Írj konkrét példát.
2022. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Nincs férjem szerencsére, csak pasim, nem szereti a féltékenységet, de próbál úgy viselkedni, hogy ne legyen okom.

Nálatok nem tudom, miket csinál ez a jó ember, attól függ a korrekt válasz.

2022. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom elege van a hisztidből, aztán majd tényleg félredug hogy igazad legyen, meg egy kis nyugta addig.
2022. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem féltékenykedek. Minek csinálod, van egyáltalán okod rá?
2022. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom, az összes faxa kivan a felesleges hisztidtől.
2022. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Én nem vagyok féltékeny, nem szoktam hisztizni. A férjem pedig nem ad okot a féltékenységre, ahogy én se neki. Ha valakiben meg nem bízom meg, azzal össze sem jönnék hosszútávra, szóval akkor meg azért nem lennék féltékeny, mert leszarom, hogy mit csinál.
2022. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem féltékenykedek, bízom benne és magamban is.
2022. jan. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Menjünk tovább az általad felkínált gondolatsoron: mit kellene csináljon szerinted? Hogyan kellene reagáljon?
2022. jan. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!