Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagypapám azért mesélte el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagypapám azért mesélte el végül nekem a megcsalásait, mert bűntudata volt ezek miatt egész életében?

Figyelt kérdés
A nagyszüleim 87 és 82 évesek, már 63 éve házasok. Stabil házasságuk van, normálisan felneveltek 2 gyereket és az életük számomra sokkal inkább példakép, mint pl. sajnos a szüleimé. Egész életükben ott voltak egymásnak, mai napig nagyon figyelnek egymásra rengeteg kis apróságban, vagy tavaly pl. szívszorító volt, amikor mamám covid után 2 hónap után kijött a kórházból és újra találkoztak (nem tudtuk mamám túléli-e, látjuk-e még valaha amikor elvitte a mentő és látogatni nem lehetett). Papám néhány éve mesélgette el nekem fokozatosan, hogy főleg a 40-es éveiben sokszor sok nővel megcsalta mamát. Azt mondta az első évtizedekben hűséges volt, de mamámnak elég alacsony volt a szexuális étvágya, papámnak pedig magas, ez mellett jóképű, magas és hatalommal rendelkező ember volt (rendőr főtiszt). Szóval 40-50 éves kora körül voltak szeretői, de pl. ezek nő ismerőseik közül kerültek ki, pl. volt egy óvónő a szomszédjuk, akinek a férje egy alkoholista volt és vele járt össze sok évig. Vagy pl. építettek egy hobbi tanyát a városhatárban és oda vitt ki néha ismerős nőket, akik benne voltak a buliban. Azt mondta egyszer a '80-as években 4-es csoportos szexben is volt része, mert egy haverjával kivittek 2 nőt oda és megdugták mindkettőt mindketten. Sosem bukott le, mert rendőrként bármilyen beosztást, műszakot eladhatott mamámnak, hogy mikor dolgozik és akkor még nem volt ugye telefon, stb, totál más világ volt. Szerintetek ezeket végül azért mesélte el 40-50 évvel később a fiú unokájának, mert bűntudata volt ezek miatt? Legalábbis nem az látszott rajta, hogy dicsekedne vele és inkább próbálta megmagyarázni, hogy mamámnak nem volt szexuális étvágya és hasonlók.
2022. jan. 13. 08:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%
Számvetésről lehet szó, ahogy közeleg a vég, kb. "meggyónta" neked a tettét. Amúgy ha arról mesélt csak, hogy milyen jókat szórakozott, nem arról, hogy milyen szerelmei voltak és amúgy a mamáddal tisztelettel és szeretettel bánt, akkor neki ez volt a párterápia.
2022. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

Ne vedd zokon a trolkodókat nem a kérdésre válaszolnak.

Kíváncsi lennék ha ők lennének ilyen szituációban akkor is nevetnénk?

Igen ezt veheted olyan gyónás félének. Szerintem nem akarja a titkát a sírba vinni valahol lelki teher neki és könnyíteni akár a lelki ismeretén. Veled igazi bizalmi viszonyba van és bízik benned ezért is mondja el. Nem ítélem el azért amit tett mert nincs jogom hozzá.

2022. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem. Nem akarja a sirba vinni a titkait.Meg arra is vágyik, hogy a tökéletes álarc mögül valaki tényleg ismerje, tudja ki is volt O valójában. En /no vagyok/ a fiammal van egyfajta bensőséges kapcsolatom. Sok mindent elmondok neki, megbízom benne. Úgy érzem O is bennem. 31 év van köztünk.
2022. jan. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!