Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi lehet az oka, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem szakít, inkább hazudik köröm szakadtáig?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban, ami időnként távkapcsolat, a pasi megcsalja a barátnőjét, világ életében nem tudott es nem is akart nemet mondani a szexre, minél több nővel, de a barátnőnek le hazudja a homályt, tagad mindent, habar nem köti össze őket gyerek, banki kölcsön, a szabad akaratukon kívül, hogy együtt legyenek. Semmi vesztenivalója nem lenne, ha a barátnőnek belátná, de inkabb bármire képes, mintsem belásson bármit.

Mi értelme, hogy így hazudjon?

Élvezi, hogy becsaphatja a barátnőt, ezzel növeli az egóját ?



2022. jan. 22. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Így van. Ha öt csajod van, de az egyik el akar hagyni, akkor csak azzal foglalkozol, amíg vissza nem szerzed. Aztán megint leszarod, mert meg van.
2022. jan. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy srác mondott nekem vmi olyasmit ilyenekre hogy csupán azert mert hagyod. Mert megteheti.


Ennyi elég is ahhoz, hogy miert ne

2022. jan. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Tetszik a csaj és nem érted miért a bunkó sráccal van együtt? xD
2022. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Kicsit többrètegű a dolog, de megpróbàlom egyszerűsíteni.


Mert megtehettem. Mert egy k*baszott mesterkulcs vagyok. Mert öregkoromban jó lesz visszaemlèkezni, hogy mekkora kiràly voltam. Ès egy kis bosszú is volt a dologban....

Tavaly 3 lànnyal zsonglőrködtem egyszerre. Abból mondjuk 2 sima ügy volt. Az egyik nyíltan csak sexet akart tőlem, ès tudott a màsik kettőről. A màsikkal akkor ismerkedtünk, szoval simàn zàrkózottnak tartott. A harmadik volt a kihívàs. Neki aztàn tènyleg izombòl kellett kamuznom. Ő nagyon ellenőzgetős tipus volt. Ha együtt voltunk simàn kutakodott a telómban meg ilyenek. Ha meg nem voltunk akkor reggeltől estig irkàlt, ès be kellett szàmolnom minden percemről. De mint mondtam volt ebben egy jó adag bosszú, szoval megèrte ès megèrdemelte.

2022. jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan is van, hogy van néhány csaj, akit szédít és van egy,a kit szeret, lehet maga sem tud róla, de ragaszkodik hozzá, mert az ő nője.
2022. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akinek hazudik, az iránt legalább annyit érez, hogy nem akarja a valósággal megbántani.

Ha már ennyi sincs és olyan stílusban beszél vele, hogy mi közöd hozzá, takarodj, akkor csak önmaga jólléte érdekli, ergo önző. Átéltem ezt másik oldalról, nem feltétlenül volt másik nő, csak egyszerűen nem tisztelt... és minél inkább nem tisztelt, annál inkább kajtattam az igazság után, nyomoztam, borsot törtem az orra alá, direkt. Aztán befejeztem a szélmalomharcot, elkezdtem magammal foglalkozni és rájöttem, hogy szexen kívül nem is alkalmas semmi másra egy ilyen ember.

2022. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abszolút egyetértek a #4-es válaszolóval! Mintha az én életem írta volna le! Hajrámesterkulcsok!
2022. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!