Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Úgy érzem, tetszik egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, tetszik egy másik nő. Elfogadhatatlan számomra, hogy akár gondolatban is megcsalja a feleségem, hogy kezeljem ezt az érzést?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk házasok, és a párom soha sem volt egy könnyű eset(de én sem vagyok), de talán fokról fokra folyamatosan házsártosabb.

Most például eljöttünk hosszúhétvégézni egy gyógyfürdőbe, és a mai napot ébredőstől kezdve végigkiabálta és veszekedte velem.

Pénteken megígértem, hogy elmegyünk fürdeni, de bejött egy gyors munka, és késő este végeztem csak, ezért elmentünk fürdés helyett egy flancos étterembe.

A mai program (városnézés vagy fürdés és bevásárlás a következő hétre) nem volt megbeszélve, abban maradtunk hogy ma eldöntjük, de tegnap több dologban utalt rá, hogy ma nem szeretne fürdőbe menni. Ma 10:30 után amikor fölkelt, mondtam neki hogy mizu, mit szeretnél csinálni, mondta hogy menne fürdeni, én erre mondtam, hogy ennyi az idő, akkor próbáljunk sietni hogy minden beleférjen, ennek pedig órák hosszig tartó veszekedés lett a vége.

Sok ilyen történet van, minden veszekedésnek az a vége, hogy én vagyok a hibás, Ő pedig soha.


Gyakran álmodom azzal a nővel, ma reggel is úgy keltem, hogy vele voltam álmomban. Ő egyébként jobban az esetem külsőleg, a párom is nagyon szép, de őt a személyisége miatt szeretem (a hajszín a legfontosabb különbség)



2022. jan. 23. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Válj el, ez csak rosszabb lesz.
2022. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Amikor azon kapod magad, h a masik nore gondolsz, akkor tereld el a gondolataidat. A megcsalas fejben dol el, ha nem akarod, nem teszed meg.

Amugy valoszinuleg a masik not is tulmisztifikalod, biztosan neki is vannak rosszabb pillanatai, hangulata, csak ez (meg) nem derult ki.

Az eleg beszedes, h mar igy elkezded oket osszehasonlitgatni.

2022. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha neked a jó kapcsolat a semmiségeken való többórás veszekedésekről szól akkor csak így tovább, érezd jól magad az asszonyoddal. Én egy hetet nem bírnék ki egy ilyen nővel nem hogy elvegyem feleségül. Idegeskedik az ember eleget a melóhelyen meg úgy általában az életben, a francnak sem hiányzik hogy otthon egy hétfejű sárkány várjon. Amiről beszélsz hogy képbe került egy másik nő az már annak a jele is lehet hogy tudat alatt már te is menekülnél ebből a helyzetből. Ha ez van akkor ezt nem nagyon fogod tudni kezelni szerintem, nagy gyötrődés vár rád a következő hónapokban.
2022. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha ilyen problémáitok vannak, már 1 év után, az nem túl jó helyzet. Ha más nő eszedbe jut, az nem baj, csak nem merülj nagyon bele, tereld el a gondolatid, amikor rajtakapod magad. Ezt aért tedd, mert más nőre gondolni nem oldja meg a problémáidat. A feleségeddel célzottan kellene kezelni ezeket az összetűzéseket, megbeszélni őket, ha ketten nem megy, akkor párkapcsolati tanácsadóval, mert így nem lesz hosszútávú a házasság. Ha az esküvő előtt még nem voltatok együtt, akkor lehet, hogy csak most ütköztek ki bizonyos összeférhetetlenségek. De a házsártosság csakúgy nem fog javulni magától, csak romlani, mivel a feleséged elégedetlen valami miatt. Tudd meg, mi áll a hátterében, mi bántja.
2022. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Elképesztően kivagyok, feleségem összefüggéstelenül üvölt a másik szobában, én pedig a nappaliban állok, és zokogok, soha nem hittem volna, hogy ennyire padlón lehetek érzelmileg, nem ilyen vagyok egyáltalán.


A héten betörtek hozzánk, amiatt is mintha engem okolna.

2022. jan. 23. 13:50
 6/13 A kérdező kommentje:
Soha nem gondolok a válásra, úgy neveltek, hogy elfogadhatatlannak tartom erkölcsileg, de most másra sem gondolt, erre jönnek a kérdésben szereplő álmok.
2022. jan. 23. 13:51
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Ne gondolj válásra. A probléma megoldása nem csak válás lehet. Először próbálj megnyugodni. A saját biztonságod a legfontosabb ilyen szituációban, akkor is, ha férfi vagy. Ha nagyon megőrült az asszony és összefüggéstelen idióta, és nem tudsz beszélni vele, esetleg veszélyesen viselkedik, akkor menj ki vmi közös részre a vendégek számára (még a gyógyfürdőben vagytok?) és hagyj egy üzenetet neki, hogy ott megvárod, hogy lenyugodjon.
2022. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Plusz az álmok csak álmok, bem kevesebb és nem több. Nyilván másik nő jár a fejedben, ha a tiéd elfogadhatatlanul viselkedik. Amíg nem cselekedsz az álmaidnak megfelelően, amíg nem kezdesz ténylegesen egy másik nőhöz közeledni, addig nem teszel rosszat.
2022. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Senior Séf ***** válasza:
91%
Olvasd el a Pease házaspár Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő? c. könyvét. Remekül leírja a nő zsörtölődésének okait, és kezelési módját.
2022. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Komolyan azt gondolod,hogy erre a hazassagra meg raaldozol 30-40 evet, esetleg gyereket is vallalsz ra?

Mazochista vagy?

Ez csak rosszabb lesz, gyereknevelesnel napi szintn ki kell tudni jonni kompromisszummal a szitubol...

2022. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!