Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért érzek bűntudatot, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek bűntudatot, ha nem is vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja, hogy vége.

Úgy voltam vele, hogy készen állok rá, de nem.

Ahogy megtörtént, aminek megkellett (szex).

Olyan bűntudatom lett, mintha együtt lennénk. De nem vagyunk együtt.

Most úrrá lett rajtam a szomorúság, csalódottság, bűntudat..



2022. febr. 6. 23:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Mit csináljak, hogy jobb legyen?

Tudom tudom. Ez csak időkérdése, de nem múlik.

És most újra feljött minden, erősebben.

Hogy hiányzik, nekem Ő kell. Nem tudok nélküle élni. Bármit megtennék, hogy visszakapjam.

Ő volt az, akivel együtt tudtam nevetni, de ha kell, akkor együtt tudtam volna sírni is. (Szerencsére erre nem került sor)

Akit meg tudott/tudtam ölelni egy nehéz nap után :(

2022. febr. 6. 23:03
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Akkor kapd vissza és ne szexelgess másokkal.
2022. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ő dobott el.
2022. febr. 6. 23:12
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Akkor is tessék beszélni/keresni ha ezt érzed iránta. Ahol tűz volt ott van parázs is.


F

2022. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Zárd le a dolgot rendesen. Én egy szakítás után átlagosan 4-8 hónapig nem pasizok. Tudom, ritka, de vagyunk páran, akik mélyen éreznek és kell idő még rendesen lezárjuk. Nem ciki, csak tisztában kell ezzel lenni és úgy cselekedni.
2022. febr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Azért érzek bűntudatot mert még szereted. Keresd fel, és ha nemleges a válasza vagy elutasító akkor legalább tudod hogy feleslegesen kattogsz rajta.
2022. febr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#2.

Már az is megvolt.

És ezért nem értem, ha olyan nagy volt a tűz, akkor miért lett vége.

Miért mondott nemet….

2022. febr. 7. 04:12
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1x már felkerestem.De sajnos semmi…

2022. febr. 7. 04:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt régen közöm egy nőhöz aki özvegy volt és minden alkalommal amikor lefeküdtünk utána elmondta, hogy úgy érzi mintha rosszat tett volna és tilosban jár. A szép az egészben hogy ő kezdeményezett és már az elején elmondta, hogy a nagy szerelmét veszítette el.

Mondjuk nem tartott sokáig a kapcsolat, mert egy magára valamit adó férfi ezt nem sokáig tűri, esetemben kb 1 hónap volt. Nagyon szép és értelmes nő volt, ezért mentem bele.

2022. febr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bűntudat oka, hogy még szereted.

Idővel, ha megismersz valakit aki megérint sanszos, hogy jobb lesz, de az is lehet, hogy csak az idő múlásával kikopik ez az érzés.

2022. febr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!