Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért bocsátjátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bocsátjátok meg a megcsalást, ha nem köt össze házasság/gyerek/hitel/5+ év?

Figyelt kérdés

A fenti példák sem jelentik azt, hogy meg kell bocsátani, de akkor jobban megértem, hogy egyáltalán elgondolkozik valaki rajta és nem egyből szakít.


De mi más ok lenne arra, hogy hagyod magad megalázni, a visszafogadással meg engedélyt adni arra, hogy újból félrelépjen? Ugyanis úgyis megbocsátod a többit is...


Ja, hogy szereted? Nos, ez úgy működik, hogy szakítasz, nem beszélsz vele hónapokig, elfoglalod magad más dolgokkal és szépen idővel kiszeretsz belőle, majd amikor készen állsz, esélyt adsz magadnak egy olyan kapcsolatra, ahol hűségesek és jól bánnak veled.


Tényleg érdekelne, miért teljesen oké egy megcsalás. Úgy bocsátják meg mások, mint azt, hogy elfelejtett a párjuk tejet venni a boltban, pedig megkérték rá.


2022. febr. 10. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Vagy megcsalas van, vagy valas van, vagy frusztralt boldogtalansag van. En meg is csalnam es meg is bocsajtanam.
2022. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak kifelé kacsintgatások mentek meg flörtök amik a bizalmam olyan szinten roncsolták, hogy szakítooknak ennyi is elég lett volna.


De ő volt az egyetlen srác akivel teljesen ösdzhangban éltunk, csapatként tudtunk mindenben együttműködni, oldott tudtam mellette lenni és önmagam, egymást tudtuk karrierben vállvetve segíteni, alapozni tudtunk az életre, közös lakásra, anyám helyett anyám is volt, az osszes haverja tesója nekem is barát tesó szinten volt, valojában egy teljes tökéletességet bombázott szét a párom azzal, h f.rka van

2022. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
*ja es ez miatt is mentünk szét. Kellett a másik nő friss hus meg ilyenek. Nem csalt ugyan meg de telibesz.rta egy tökéletes kapcsolatot es pláne olyan nővel aki neki tetszik.
2022. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Szeretetből csinálják sokan.
2022. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tudnak 5 percig sem egyedül lenni. A kapcsolatfüggőség, gyenge jellem rengeteg ember sajátossága. Az ilyeneknek mindegy mit csinál a másik, csak vele legyen.

Sokan reménykednek a mesékben is, hogy a másik majd miattuk megváltozik. Egy új, egy jobb emberré válik, amit az álomvilágukban elképzelnek. De ez 99%-ban sosem lesz így.

Ugye ez a "de szeretem" kifogás is népszerű. Egyszerűen nem értik, hogy hiába szeretik, ha a másik szarba sem nézi őket. Miért is nézné? Tudatában vannak annak, hogy minden félrebszás megbocsátásra kerül, így mi tartaná vissza őket a következő csalástól? Semmi.

Nincs elég önbecsülésük, önbizalmuk, hogy olyan döntéseket tudjanak hozni az életükkel kapcsolatban, amiben nem alázzák őket tovább.

Nagyon sok ember előtt rossz szülői példák is vannak. Anyám is eltűrte apámnak, ën is elfogom pl.

2022. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#2 Sok mindenkinek van farka, mégse csalja meg a párját, úgyhogy nem azért viselkedett így, mert felállt neki, hanem mert gerinctelen
2022. febr. 10. 14:32
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Én pont így vagyok nincs közös gyerek,kozos ház ilyen dolgok nem kötnek össze ráadásul nincs konkret bizonyítékom megcsalásra de a flörtre van!!Neten írta egy nőnek h nyakába a helye a lábainak.... És mégsem tudom elhagyni olyan egyszerűen!!! Szamos oka van. Pl..a kezdeti nagy szerelmi érzés meg bennem van, anyagilag is könyebb így h ő is keres, tarsfuggo is vagyok....tehat így is ezer oka lehet h nehezen lépsz ki.
2022. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggőség, igénytelenség, önbecsülés hiánya. Ez az oka, ha az ember együtt marad azzal aki megcsalta. Ha van házasság/gyerek/hitel/ stb, ha nincs.
2022. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"És mégsem tudom elhagyni olyan egyszerűen!!! Szamos oka van. Pl..a kezdeti nagy szerelmi érzés meg bennem van, anyagilag is könyebb így h ő is keres, tarsfuggo is vagyok....tehat így is ezer oka lehet h nehezen lépsz ki."

Na itt van élő példának, amiről írtam.

Ő szerelmes, a másik nem. De nem baj, csak vele maradjon, alázza tovább nyugodtan.

Bevallottan kapcsolatfüggő, tehát lényegtelen, hogy milyen minőségű a kapcsolat, csak legyen.

És amíg ő nem volt, addig hogyan oldottad meg az anyagiakat?Talán meg kellene tanulni önállóan, felnőtt nő létedre élni. De tudjuk, hogy könnyebb szenvedni, mint tenni a független életért. Tehát az összes indokod csak üres kifogás, mint általában lenni szokott.

2022. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
7. Ugye ez valami rossz vicc, hogy egy netes flört miatt hisztizel? 😂 Az nem megcsalás.
2022. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!