Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan látjátok ezt ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan látjátok ezt ?

Figyelt kérdés

A kapcsolatom ok, viszont gyanút fogtam, hogy a barátom, akivel féléve egyutt vagyunk, kb 14 éves kapcsolatot tart fenn egy házas nővel, diszkréten és az az érzésem, hogy az a nő minden eddigi barátnőjét elmarta, ezert nem tartottak a kapcsolatai.

Vagyis amikor összeveszett a volt barátnőivel, ez a nő vigasztalta es igazat adott neki mindenben, es kritizálta a nőket.

A baratom mindent tagad, annyit azonban elismert, hogy 14 éve tartják a kapcsolatot, mint haverek, mert a gyárban ugyanazon a részlegen dolgoztak egy időben. Azóta már nem kollégák 12 éve.

A nő szerintem válni nem akar....

de a baratom is kell neki



2022. febr. 19. 11:16
 1/3 A kérdező kommentje:

Amint mondtam, baratom szerint semmi nincs köztük

Én a logikám szerint másképp latom és “színezem” a dolgokat

2022. febr. 19. 11:17
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Ez kevés infó. Miből gondolod, hogy megcsal?
2022. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit hogy látunk? Ha így van, ahogy írod, akkor lehetséges az, amit gondolsz.
2022. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!