Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek hogy ne veszítsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne veszítsem el azt akit szeretek? Mielőtt válaszolnátok ha kérhetem akkor normálisan mert nem akarom meg rosszabbul érezni magamat.

Figyelt kérdés
Egy haverral elmentünk iszogatni és elhívta egy régi lány barátunkat. És ittak folyamatosan aztán haverom elkezdte mondani nekem hogy menjek rá a csajra de mondtam hogy van valakim és szeretem és ezzel ő is tisztába volt. És gyakorlatilag érzelmileg zsarolt hogy ne legyek már ilyen most egyszerű alkalom úgyse lesz semmi baj és a csajnak is folyamatosan mondta hogy másszon rám. Én hülye egy idő után elgyengültem és történt is valami. Én már utána borzasztóan éreztem magamat és ezt látta is rajtam a haverom és le is ordított hogy most mit rinyálok álljak már le. Borzasztó bűntudatom van. Sírtam is keservesen fiú létemre. Haveromnak mondtam is ezeket de nem érdekelte. Miután megtörtént az eset, a haver haza vitte a csajt és lefeküdt vele. Neki is van kapcsolata és gyakorlatilag megnézte hogy én mennyire lennék szarul és ha szerinte annyira nem akkor meghúzza a csajt. Egy idióta módjára bamba voltam. És most szörnyen érzem magam. Nem szeretném elmondani a páromnak. Megszakadna a szíve és az enyém is és gyűlölöm magamat. Nem szeretném elveszíteni mert nekem ő a mindenem. Hibáztam életemben először egy óriásit. A bűntudat is nyomja a lelkem és így megjobban fáj.

2022. febr. 24. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Legalább tanultál belole.


Ha olyan párod van aki nem értené meg az egész szitut azzal amugy se kéne egyutt járni...

2022. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem te mondod el az sokkal rosszabb érzés lesz a párodnak. Ha ennyire gyenge jellem vagy sajnos akkor ezen dolgozz, valószínüleg ha egy haverom ilyeneket mondd nekem/csinál, akkor nem maradok ott, ezzel elkerülve a befolyásolhatóságomat, te azt választottad ott maradsz és engedsz egy vágynak, rossz döntés volt, de válalld. a következményeit és őszintén mondd el a párodnak. A haveroddal meg talán nem kéne jóba lenni, ha ennyire egy bunkó, manipulatív alak...
2022. febr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig ezt el kell mondani. Mi történt amúgy, csak csók, vagy több? Most az erkölcsi részét hagyjuk is, hogy mennyire lenne etikus nem elmondani, nézzük csak gyakorlati szempontból. Erről a valamiről rajtad kívül még 2 ember tud, akik ráadásul ismerősök is. Előbb-utóbb simán kiderülhet, és az rosszabb lesz, mintha elmondanád.

Amúgy a haverral ezek után nem nagyon haverkodnék. Mekkora egy fasz, hogy erre rábeszélt. (Nyilván te meg a másik fele, aki hagyta magát, de mindegy.) A csaj is jó kis ribi lehet, egy este két csávóval is kavar...

Szóval szerintem a havert és a havercsajt offold egy életre, a barátnődnek meg mondd el, és reméld, hogy nem dob ki. Ha bosszúálló típus vagy, akkor a haver barátnőjét is beavathatod, hogy megcsalták, aztán akkor legyen kemény a haverod.

2022. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem haver, ez egy utolsó patkány, ha ennyire különböztök személyiségileg, felfogásilag, nem is értem hogy lehettek haverok egy ilyen nyomorékkal, na mindegy, ez masik kérdés. Ezt bizony el kell mondani, mert szereted. És ha szeretsz valakit, nem vagy önző, nem hazudgálsz, csak mert neked így kényelmesebb, és jobb, nem magadra kell gondolni, hogy ezekután neked hogy lenne a jó, hanem arra, hogy tartod annyira a párod, hogy joga van az igazságot tudni, és eldönteni ezek után mit szeretne. Mert ezt a problémát te csináltad, tök mindegy milyen állapotban voltál nem mentség. Fordított esetben sem lenne mindegy, ha elmondása neked, minthogy kiderülne mástól hogy megcsalt. Felnőtt gerinces ember vállalja a tettei következményét, ha már megtörtént a baj, nem lejjebb süllyed, hogy még sutyizik is.
2022. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elmondaná*
2022. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jobb ha elmondod, ha ennyire bánt a dolog, akkor úgyis látni fogja hogy valami gond van.

Ha igazán szeret, akkor mivel látja rajtad mennyire szenvedsz, mennyire bánod, akkor esélyes hogy megbocsájt. (Meg ha jól értem nem feküdtél le vele)


A "barátoddal" viszont szakítsd meg a kapcsolatot, mert ez nem barát, ez egy féreg!

2022. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos az hogy elmondjam az lehetetlen. Összetörném a szívét és a szakítás az én szívemet. Tudom hogy nem a legjobb megoldás elfelejteni vagy titkolni. Csak a bűntudatot szeretném megszüntetni
2022. febr. 24. 16:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Szeretem és vele akarok maradni csak egy idióta vagyok aki manipulálható. És tettem egy undorító dolgot amit tiszta szívemből bánok es ha van rá lehetőség az egész életem vele tervezem es soha az életben ilyet nem teszek.
2022. febr. 24. 16:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd el.
2022. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!