Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amikor elhagyott a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor elhagyott a barátnőm, akkor összetörtem. Nagyon szerettem, de azt mondta, nem vagyunk egymáshoz valók. Nyolc hónap után mit szeretne újra Tőlem?

Figyelt kérdés
Megcsalt, lebukott, és elhagyott. Elég nyomorultul voltam. Kellett 2-3 hónap, hogy mással is foglalkozzak mint az önsajnálattal. Egyszer csak eljött a munkahelyemhez, és beszélgettünk, mert szerinte nem tisztáztuk le a dolgokat. Ami igaz is. Együtt van azzal akivel lelépett, de állítása szerint egy állat a pasi. Ha úgy gondolom, hogy adnék neki egy esélyt, akkor meg szeretné próbálni újra velem. A pasival állítólag vége, nem miattam, mindenképpen vége volt, de még egy lakásban laknak. Tiszta lappal szeretne indítani, de én meg nem tudok bízni benne. Ezt elmondtam neki is. Meg nem is akarok. Ezt viszont még nem. Nehéz volt összeszedni magam, és szerintem sokat aggódnék, hogy nem-e tilosban jár. Így szerintem nincs értelme belevágni. Esetleg valakinek más szempont?

#Bizalom?
2022. márc. 28. 21:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg is válaszoltad a kérdésed, de megerősíthetem, szerintem jól gondolod. Már valamennyire ki is heverted őt, nem lenne jó visszacsuszni, na, meg a bizalom is oda van...
2022. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy nem vagytok egymáshoz valók.
2022. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem mindenkepp szexelj vele, a tobbit raersz kitalalni. Kapcsolatba addig semmikepp ne menj bele mig el nem koltozott a pasastol. Ja, es ne hagyd h egybol hozzad koltozzon. Mert akkor nyilvan csak arra ment ki a jatek h legyen hol laknia...
2022. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
37%
Kuka, vagy szex és utána kuka. Azt pedig, hogy hozzád költözzön semmiképpen se engedd.
2022. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Igen, nem akarnám újra átélni.

Anyagilag nem én állok jobban.

Igazából nem is szexelek vele, mert. Mert. A kapcsolat miatt aggódnék, és igazából csak érveket keresek a kapcsolat mellett.

2022. márc. 28. 21:59
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne is szexelj vele. Ilyentol jobb tavol tartani magad! Megdugod aztán hozzád ragad, elkezdesg megint erzelmiskedni, nem ezért szedted magad össze. Kiterdekel hogy allat a csávó? Éljenek boldogan együtt ha már ot valasztotta, az ilyen az életben nem fogja megtudni mi az a boldogsag, de nem is kell, szard le és tiltsd! Jo tanacs, voltam hasonlo cipoben, de ott a csajnak nyiltan nem volt mas csavoja, lehetett, hogy dugta más meghat en alattam is lehetett neki, de amint egyszer lefekudtunk ugyanott tartottam mint amikor elment. Ha nem akarsz kinlodni, hagyd a fenébe.
2022. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szóba sem kéne állnod vele ezek után... Csak játék vagy.
2022. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
5# Kérlek szépen, ne kövesd el azt a hibát, mint amit én! Én is csak azért követtem el, hogy megtapasztaljam ezt, hogy mi lenne azok után. Ami egyszer eltörik az nem fog mégegyszer ugyanúgy működni. Sok srác könnyen beszél, hogy hát megkell dugni, de ahol volt tűz, ott mindig lesz parázs a szexel csak segítesz.
2022. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem volt olyan régen, és igen pont ez az oka amiért nem szexelek vele. Ennyi válaszból pont az látszik, hogy sokan úgy gondoljátok mint én. Nem sok értelme lenne.
2022. márc. 28. 22:12
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne állj le vele. Csak te sérülsz megint.
2022. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!