Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, ha egy sráccal összemelegedtem kicsit jobban?

Figyelt kérdés

Jóban lettünk, sokat beszélgettünk. Aztán odahúzott magához, és engedtem hogy megcsókoljon, simogatott, tapizott, és megujjazot. Én nem csináltam vele semmit.

Szörnyen érzem magam, egyszerűen nem értem hogy lehettem ilyen hülye. 1-2 percig jól esett amit csinált, de ezért cserébe kockára teszek egy 3,5 éves kapcsolatot. Ha tehetném visszatekerném az időt. Nem is tudom elmondjam e neki. Nem akarom elveszíteni



2022. ápr. 5. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasidnak kiverné egy lány, az neked megcsalás lenne?

Amúgy meg egyszerűen kussolj róla és nem lesz baj. Persze ha a másik srác is halgat

2022. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen annak számít. Lehet rajta szépíteni de ez akkor is az.
2022. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Megcsalás, igen ugyanúgy, attól hogy "te nem csináltál semmit. Imádom az ilyen hárítást. Ha gerinces lennél elmondanád a párodnak. Sőt, ha gerinces lennél, bele se mentél volna ilyenbe.
2022. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne számítana annak?
2022. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Baszki ez komoly kérdés? A puncidban turkált. Aztán a párod mit sem sejtve nyal, dug. Fújj
2022. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltál vele semmit, csak utat nyitottál a kezének a testedhez.
2022. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ülj a szádon, vagy hagyd el magadtól. Ne az ő lelkét törd össze, mert te szar ember vagy.
2022. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen, és gáz.
2022. ápr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tamsin540 ***** válasza:
70%
Szakíts a barátoddal, mert más férfivel is meg fogod csinálni ugyanezt, sőt még többet is.
2022. ápr. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Persze, hogy az. Fordítva te minek vennéd ezt?
2022. ápr. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!