Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a férfi páromnak, hogy megcsaltam őt egy nővel? 29L

Figyelt kérdés

Nagy hibát követtem el, amit rettenesen bánok. Megcsaltam a páromat. Lefeküdtem egy nővel szombaton, vele is aludtam. Vasárnap reggel pedig, amikot felkeltem, emésztett engem a bűntudat.


Az egész úgy történt, hogy van egy hölgy ismerősöm, akit évek óta ismerek. Nagyon jóban vagyunk és ő az én legjobb barátnőm. Sok dolgot meg tudunk egymással beszélgetni és gyakran töltünk időt egymással. Szégyellem bevallani, de szombaton ünnepeltünk a lakásában (egy nagyon pozitív dolog történt az életében) és ittunk alkoholt, túl sokat is... TÉNYLEG nem szoktam alkoholt inni, én eddig kizárólag nagyon ritkán ittam és talán olyan 2-3 szilveszter alkalmával nyúltam pohárhoz.


Egyszer csak azon kaptam magamat, hogy csókolózom a lánnyal (sohasem csókolóztam korábban nővel) és a következő emlékképem az, hogy már ágyban is voltunk és meztelen, utána pedig szexeltünk... Nem tudom hogy történhetett és szégyellem a dolgot. Vasárnap reggel sírtam is és meg is beszéltem a lánnyal, hogy ez nagy hiba volt. Ő is azt mondta, hogy nem érti mi történt és ő is nagyon megbánta. (Ő már feküdt le korábban nővel, én még nem.) Nem gondolkodtunk józanul.


Attól rettegek, hogy ez az egész tönkreteszi a barátságomat a legjobb barátnőmmel. Amitől pedig szintén rettegek, hogy a párkapcsolatom a férfi párommal tönkre fog menni emiatt! Én vele 3 éve vagyok együtt és olyan boldogok voltunk eddig! Nekem egy csodálatos párom van és egy a férfi mindig ott volt mellettem. Szeretjük egymást és nagyon kötődöm hozzá.


Én egy őszinte ember vagyok és tudom, hogy sokan azt mondanák, hatalmas hiba, de én szeretném elmondani, hogy mi történt. El szeretném neki mondani, hogy szombaton ittunk alkoholt a barátnőmmel és lefeküdtem vele. Nagyon szégyellem a dolgot és nem tudok azóta tükörbe nézni.


Már látom előre, hogy nagyon szomorú lesz és hogy mindketten sokat fogunk sírni. Én amióta lefeküdtem a lánnyal, rengeteget zokogtam. Soha nem hittem volna, hogy valaha is megcsalom a páromat és gyűlölöm önmagam azért, amit tettem. Visszaéltem a párom bizalmával és kockára tettem a barátságom is a legjobb barátnőmmel.


Mit tegyek? Hogyan mondjam el a páromnak, hogy lefeküdtem szombaton egy nővel és rendkívüli mértékben megbántam a dolgot? Annyira fáj amit csináltam! Mi lenne a helyes megoldás jelen pillanatban? Hogy tudnám helyrehozni a dolgokat?



2022. ápr. 19. 12:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
25%

Ne szólj szám, nem fáj fejem. Nem olyan nagy ügy. Bírd ki, hogy nem mondod el, majd elmúlik a rossz érzés.


Ha nagyon nem bírod ki, mondd azt, hogy csak csókolóztatok mert részeg voltál. Ennyiből már le tudod szűrni, hogyan reagálna. De én inkább nem mondanék semmit a helyedben.


Nem olyan nagy ügy.

2022. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
64%

En ugy mindanám el mntha elotte tortent volna. Anno kiprobaltam nővel is. Már csak ez is lehet lesokkolná, ugyanis nekem a párom már kerdezett tolem ilyet eljegyzes elott engem erdekelnek e a nők vagy valami.

Mondtam abszolut nem.


Es eljegyzes utan mondta meg ha igen lett volna a válaszom, el se jegyzett volna..

2022. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%
A ferfiak nagyon szeretnek birtokolni nekik gyakorta már csak az is egy érvágás ha nők erdekelnek mert ugye ők olyat tudnak nyujtani amit ferfiak nem..ez sokaknak önmagában érvágás nemhogy még erre a megcsalást is rápakolni.
2022. ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
30%
lehet utána a párod is kipróbálná a barátnődet bizalmi alapon.
2022. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nagyobb baja lenne abbol hogy nővel voltál, mint maga a megcsalás ténye. Es igy kéne veled élnie veled tovább, hogy nőket kívángatsz mellette amit ő nem tudna megadni max 3 as szex meg ilyen formációkban.

Ezt nem minden ferfi nyelné be.

2022. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 nemaRendőrség ***** válasza:
19%

Hármas a pároddal és barátnőddel?


Egyébként főleg ha egyfolytában sírsz és folyt a bűntudat az fel fog tűnni a párodnak és előbb utóbb ki fog derülni az oka is. Akkor már legyen gerinced és mond el neki most

2022. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Odáig jutottam az olvasásban, hogy "van egy hölgy ismerősöm".

Tudod, egy 29 éves fiatal nő nem így fejezi ki magát. Te sem nő nem vagy, sem 29 éves, csak egy jót akarsz élvezkedni ezen a kérdésen meg az elképzelt szituáción.

2022. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
7. Szextörténet író itt tesztelgeti a vénáját ismét.
2022. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%

7-es!

Jól írtad!

Tuti TROLL, kamu kérdés!

nem így fogalmaz egy nő, főleg nem 29 évesen.

Én is jót nevettem rajta.

De még nem döntöttem el, JELENTSEM vagy ne.

2022. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Kedves 12:32 és 12:33!


Éppen elég baj nekem az a jelenlegi helyzet, amiben most vagyok, hogy megcsaltam a páromat. Ki vagyok borulva és fáj ami történt. Ha csak gúnyolódni szeretnétek a helyzetemen, meg kinevetni engem, legalább ne csúfoljatok, kérlek. Nem tartom viccesnek ami történt velem. Ha helyre hozni nem is tudom a történteket, legalább adjatok békét nekem. Köszönöm!

2022. ápr. 19. 12:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!