Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki masba beleszeretett parja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki masba beleszeretett parja mellett es meg sem valt el a gyerekek miatt, megbanta vegul?

Figyelt kérdés
csak mert tobb ismerosom is eszre vettem, hogy allitolag jol vannak otthon, nem akarnak valni..de azert voltak hianyossagok, beleszerettek masba es aztan megsem mertek lepni, van aki felt hogy boritja az eletet, van aki gyerekek miatt. Solyan is van, aki lebukott, a szeretovel van es sokkal boldogabb. Aki nem lepett, az megbanta vegul?
2022. máj. 4. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Az én férjem azt bánta meg, hogy lebukott és kiraktam. Két éve kérezkedik vissza.
2022. máj. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
A baráti társaságunkban van egy házaspár, két gyerekük van, 25 éve vannak együtt, 20 éve házasok. Sokszor beszélgettem velük, mindketten meginogtak már egyszer-egyszer, de azt mondták, hogy mindig úgy voltak vele, hogy ha mással kezdenének új életet, egy idő után ott is jelentkeznének problémák és ott is elmúlna a rózsaszín köd, így amellett döntöttek, hogy maradnak a házasságban. Mára már mindketten "lehiggadtak", rengeteget nosztalgiáznak az elmúlt 25 évről és azt mondják, nagyon jó döntést hoztak azzal, hogy együtt maradtak.
2022. máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Az én apám megbánta. Kb. hálni jár belé a lélek, tényleg szerette a nőt, de közös hitel miatt, és miattam anyámmal maradt, hiába mondtam neki, hogy már nagylány vagyok (17), miattam nem kell együtt maradniuk, amúgy is csak marják egymást, anyám kb. elviselhetetlen volt mindig is. Apa mégis maradt, de látom rajta, hogy hiányzik neki a nő, nagyon boldogtalan, néha sírni is láttam. Beszéltem már vele többször erről, azt mondta, élete nagy szerelme volt a nő. Próbálom rávenni, hogy ne legyen ilyen "mártír", és adja be a válást. Remélem még nem késő nekik.
2022. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Ismerős pár elvált, mert a nő összefeküdt a főnökével, és elhagyta a férjét 2 gyerekkel ment az új pasihoz. A főnök nem vette el, a nőt 2 év múlva dobta egy fiatalabbért, most a nő albérletben él a két szerencsétlen gyerekkel.

Próbált visszamenni a férjéhez, de az már addigra egy sokkal csinosabb nőt szedett össze, akit szerencsére a gyerekek is kedvelnek, most terhes is lett a férfitől.

Feleségem szerint az elvált nő iszik, mert állítólag többször érezte rajta napközben a piaszagot. Nem gondolnám, hogy nem bánta meg, de nem vagyunk olyan viszonyban, hogy erről beszélgettünk volna.

2022. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Így vagy úgy,de megbánják.

De azt én nem hiszem,hogy ha csalás történt és nem vált el az illető,hogy újra jó a házassága egy idő után.

2022. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Nem bántam meg, mert akibe beleszerettem, inkább ellökött. Nem akarta veszélybe sodorni a családját. Megingott később, de inkább hagytam a csudába. Akkor meg minek váltam volna el, nem várt rám senki. Ettől függetlenül valószínűleg én elválok.

N

2022. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én pasim maradt otthon, mert a 25 év. Eltelt 1 év és jött, hogy megbánta, mert rosszabb otthon, mint eddig volt. Én már foglalt voltam, így kikosaraztam.

Új nője van, már albérletben laknak. Távolról örülök, hogy boldog végre.

2022. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!