Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Klasszikus szeretői kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klasszikus szeretői kapcsolat milyen? Milyen feltételeknek kell megfelelni?

Figyelt kérdés

#szabály #szerető #megcsalás #klasszikus szerető
2022. máj. 25. 15:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Pl. ne legyen gerincetek.
2022. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Legyen meg a kémia és a diszkréció
2022. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Tudd hol a helyed!


Szerető vagy. Nem barátnő, nem a "csaja". SZERETŐ.

SOHA, nem keresd, mert nem tudhatod, hogy hol és kivel van!

SOHA, ne menj a gyereke és/vagy a neje közelébe!

SOHA, ne akarj több lenni, te csak szerető vagy!

SOHA, ne fenyegesd, vagy zsarold!

SOHA, ne ess teherbe! Ha mégis, SOHA, ne mond el neki, hanem vagy abortusz legyen, vagy hagyd el!

2022. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Készülj arra, hogy szívás lesz a vége, neked mindenképpen. Akkor fog keresni ha dughatnékja lesz, a feleségét nem fogja elhagyni, az csak nagyon ritka esetekben van. Ha szeretnél ágyas lenni, akkor hajrá. Voltam szerető egyszer, soha többet!
2022. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%

"SOHA, ne akarj több lenni, te csak szerető vagy!"


Ezt én átírnám:

"SOHA, ne akarj más lenni, te a szerető vagy!"

Ez kifejezetten nem "csak" viszony. Lehet több is.


48F

2022. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ezek betarthatók egyáltalán?
2022. máj. 25. 16:35
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Nem véletlenül írtam, hogy nem egy ideális dolog a szeretőség. Én szerelmes lettem, nem bírtam kilépni belőle. Sokat kínlódtam, sírtam, gyűlöltem a feleségét. Volt hogy mániákusan nézegettem a profilját, mikor mit csinálnak és bőgtem. Mindig azt vártam, hátha most elhagyja, vagy most, vagy most. Sosem tette, bár mindig panaszkodott milyen rossz otthon. Néha hetekig nem jelentkezett, aztán jött és hozott egy nyakláncot vagy elvitt vacsorázni. De ezek nem pótolnak egy valódi kapcsolatot, egy olyan férfit aki szeret. Végül elhagyott és lett másik szeretője.
2022. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

6.-ra.


Be. De ha te nem tudod/akarod betartani, akkor ne legyél szerető! Mert szó szerint, belehalhatsz!

2022. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
#3! Már miért ne mondja el, hogy terhes? Csak mert neked úgy kényelmes? Te talán nem voltál ott, amikor a gyerek készült? Nem hogy elmondanám, a gyerektartást is behajtanám rajtad az utolsó fillérig. Ha nem tetszik, nem kell félre b.szni😉
2022. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%

9.-re.


Ha kertészt hívok, és eljön, akkor nekem mi közöm ahhoz, hogy allergiás a lenyírt fűre, vagy ha elvágja a kezét a sarlóval?

2022. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!