Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Honnan lehet észrevenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet észrevenni egy férfinél,hogy más lányokkal is beszélget, nem haveri szinten, és mondjuk megcsalni készül?

Figyelt kérdés

Nem érint a téma most jelenleg, de annyi posztot olvastam már erről, itt is, fb csoportokban is,hogy eskü ledöbbent,hogy mennyi ilyen helyzet van.

Nyilván a bizalom nélkül nem működik egy kapcsolat bla bla bla, ismerem az összes ilyen klisét, de mégis a bizalom néha nem elég semmire.. max becsapni magunkat, és nem figyelni a jelekre. Aztán meg kiderülnek a dolgok, vagy pont nem derülnek ki, és évekig hazudik az ember háta mögött a kedves férfi.


A kérdésem,hogy mik ezek a jelek?


Nem kell belevinni most a női nemet ebbe a kérdésbe, tudom, ők is csalnak, de itt most nem ez a kérdés.


2022. jún. 3. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj a jelekkel hogy nem konkrétum és elhessegeti az ember.


En pl ki is írtam kérdésbe hogy ujabban alig kontaktol velem a saját párom online és szoban is, radikálisan csökkent a kommunikácio, mi lehet az oka. Hä senki nem írta hogy màsokkal beszelgetne biztos es masokkal osztha meg ujabban a gondolatait.


Olyan is volt egy alkalommal mikor felmentem hozzá, hogy ugy beszélgetett velem megtörve a no kommunikáciot, mint ahogy akkor beszélgetett velem mikor ismerkedtunk, bemutatott pár dolgot, hobbyt a kecojában amit addig még nem. Meg is lepett hogy milyen kedves nyitott udvarias.


Na hát kiderult hogy mögöttem online társkeresőzik és van is már neki konkrét akivel személyesebb a kapcsolata, neki udvarolgatott kedveskedett, más nőkkel osztotta meg a gondolatait is stb.


De amikor csak annyit látsz hogy nem ir nem hív, nem beszél veled csak ha te dobsz fel témákat, ö semmit, ha csak annyit látsz hogy most kedves és mintha udvarolna, addig csak kérdőjelek vannak benned és nem fogod magadban bevádolni, hogy tuti megcsal. Addig csak őrlődsz szenvedsz és magadat okolod hogy lehet un már téged, nem vagy izgalmas, fel kell dobnod a kapcsolatod stb

2022. jún. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amugy masik exem is eljatszotta velem, amikor csalni keszult hogy meg akart nekem felelni elkezdett udvarolni az ágyban is kerdezte jo volt e es fokozottabban odafigyelt. Valojában a másiknak szóltak ezek csak rajtam gyakorolt illetve a masiknak felvett arcát nem vette le mellettem.
2022. jún. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hm.. hat akkor simán át tudnak verni, és nem is olyan könnyű észrevenni a dolgokat vagy csak nem akarja az ember észrevenni.

Annyira elveszik ezek a dolgok a kedvem egy kapcsolattól és nem is maga a megcsalás meg hogy kivel,hanem az,hogy így megaláz.

2022. jún. 3. 07:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre amikor eltérnek a megszokott dolgok, masmilyen lesz, változik valami, azok a red flagok. De red flagra csak senki nem szakitott még mindenki csak őrlődik mig konkretum nincs :(
2022. jún. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Ilyenkor kétféleképpen viselkedhetnek a ferfiak: - Eltavolodik a parjatol. Kevésbé akarja a szexet, kevesebbet kedveskedik, nem figyelmes - A másik tipus: A csillagokat is lehozna. Figyelmes, gondoskodó lesz, a nő kaphat ajándékokat, a szex is több lesz. A férj kompenzal. Lehet azért, hogy nehogy véletlenül a nő gyanút fogjon vagy lelkiismeret furdalasa lesz. Tehát a túlzott kedveskedes ugyanúgy gyanús lehet mint az eltavolodas.
2022. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!