Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az ilyen típusú pasinak ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen típusú pasinak ez felfokozza nemi életét, a hazugság?

Figyelt kérdés

Hogy kapcsolat elejétől hazudjon, megcsaljon egy nőt, tehát már az alapok is hamisak, a kezdet. Habar a nő nem kétségbeesett, sőt a pasi az, aki nyomul, erőlteti a kapcsolatot, habar neki évek óta tartő szeretői viszonya(i) vannak, de minimum egy stabil, de előadja a magányos, sebzettszárnyú madarat.

Vajon örömét leli mások átverésében?

Ez a pláne az egészben, hogy valaki újat hiteget ? Ez megdobja a szexualis élményt a régi szeretővel is, hogy van kinek hazudni?


2022. jún. 11. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Semmi köze ennek a meglévő szexuális életéhez, azt teljesen külön kezeli valószínűleg.

Ettől függetlenül lehet magányos, és kereshet igazi társat, de ha korrekt, akkor nem szexel velük párhuzamosan.

2022. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Valakinek belefér a kapcsolatba a félred.gás. attol még társhiánya lehet.
2022. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Forditva ül a lovon. Sok férfinek nem jön le a hüség miert is jo. Vagy miert is akarna hű lenni. Nem megy át nekik milyen az amikor csak ő kell senki más nem kell. Az a flow az nekik nincs meg.
2022. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1 es, hogyhogy semmi köze a meglévő szexualis életéhez, azt hogy lehet kulön kezelni ?
2022. jún. 11. 14:23
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az ilyen pasi egyszerűen önző, mint olyan sokan. Ő van, ő neki van fájdalma, hiába a millió nő ő egyedül van a nagyvilágban. Csak ő és ő csak ő.
2022. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Úgy kedves #4 hogy mi nem olyan egy síkon működünk mint te, hogy jobbra vagy balra. Mi a térben is gondolkodunk. Csak hogy kicsit tudományos legyek.
2022. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hat 6 os ebből a nagy “tudományos” handabandából semmit nem értek, hogy hova akarsz kilyukadni
2022. jún. 11. 14:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Megértem …:D
2022. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#4-es 1-es vagyok, és egyébként 40-es nő.

A szexet és a szerelmet simán lehet külön kezelni, nem is értem a kérdésedet. Ami tőle elvárható, az, hogy ha kapcsolatban vagytok ne csaljon meg, hogy előtte mi volt, azt nincs jogod számon kérni.

2022. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy beteges hazudozó. Az exférjem is az volt, és túl jó színész, sajnos csak későn vettem észre. De ő az élet minden területén hárított, tagadott, kamuzott, csak, hogy magát tökéletes színben tüntesse fel.
2022. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!