Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! A kérdésem hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A kérdésem hozzátok szólna! Miért viselkedik így Ő és Én hogyan álljak hozzá ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott esetben például van egy laza kapcsolat mindenféle elkötelezettség nélkül, működik a dolog nagy szenvedéllyel 1-2 évig…. Aztán a pár férfi tagja mást is szeretne kipróbálni amibe a nő beleegyezik és “engedi”. A férfi részéről egyre kevesebb a figyelem, a kedvesség, nem válaszol üzenetekre, nem érdekli amit írnak Neki… ha megkérdezi a páros női tagja, hogy mi a baj a válasz semmi, minden jó mint eddig.

Én mint nő rákérdeztem, hogy tűnjek-e el amire a válasz az volt, hogy ne! Teljesen normálisan, megértően állok a dolgokhoz, nem piszkálom, nem zaklatom…

Miért nem mondja ki, hogy jött jobb és azzal akar lenni? Mire jó ez a bunkó és semmitmondó stílus?

Azt csak zárójelben mondanám, hogy nem Én vagyok az aki eddig szerelmet vallott, kereste a közös programokat stb. Abszolút nem akartam többet mint amit tisztáztunk az elején.

Nem lenne egyszerűbb megmondani, hogy uncsi lett és más kell? Én sosem bántottam meg akkor Ő miért teszi ezt?

Mit javasolnátok Ti férfiak? Hogyan álljak hozzá ezek után?



2022. jún. 26. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Talonban tart sajnos téged. Ha majd nem lesz neki "jobb" akkor ismét több időt akar majd veled tölteni.

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de az ilyen kapcsolatokban ez mindig benne van.

Szerintem próbáld meg kicsit te is felvenni az ő "stílusát", várd meg hogy ő keressen, ő érdeklődjön felőled elsőnek. Ha nem fog jelentkezni, akkor ez a dolog szerintem a részéről ennyi volt.

2022. jún. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi ezt gondolom Én is!
2022. jún. 26. 08:56
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

A pasik nem birnak el egynél több nővel.

Én olyan voltam hogy nem is érdekelne ha másik csaj is a képben mert legalább besegitene hogy nek kell annyit "dolgoznom". De minden pasi ha megjelenik egy 3.elkezd hidegulni, es élhetetlen lesz vele minden.


Laza kaocsolatom is volt amiben ugy voltam benne hogy majd lesz barátom, aktivan kerestem komoly szerelmi kaocsolatot mellette. Az akkori partneremnek ez meg nem tetszett, meg akart tartani, megfűzött hogy legyek a bnője megnyitott erzelmileg. Persze hogy akkor meg folyamat a hatam mogott online taeskeresozott meg stb. Engem sokkolt. Es lekezelt engem vissza szexkapcsra. Nem irogatott nekem, meg kinzott.

Es akkor felhivtam egy régi chrusom es bejott. Hatalmas szenvedelyes szerelem lett. Azonnal dobtam a szexpartnerem. Aki akkor kezdett el sírni könyörögni meg tönkrement összetört.

Imádtam látni ahogy a földön kuszik miattam a szemét:)

2022. jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*nem kell
2022. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kis pótkerék vagy, de ezt akartad, akkor miért a panasz..."az" van, ennyiről szól a műsorotok...

"Az" kell neked keresed, ha más dolog, mást keresel, ahogyan ő teszi.


Az ilyen igénytelen kapcsolatok nem is értem, mire jók...tökre gáz.

2022. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mia xar az a cruzod??
2022. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Crush

Aki tetszik, kiszemelted hogy ő neked kell.

Anno en voltam egy sráccal imadtam, ngyon tetszett, de ő lazára fogta. 10 ev mulva meg ujratalálkoztunk es menthetetlenul szeretett belém.

2022. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat! 3-ét különösen adom. Férfiként jegyzem meg.
2022. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kivàrnèk nem nyomulnák tovâbb.Ha neki más kell akkor menjen .Van aki igy jön rá hogy mit veszített. Talál egy másik nőt akiben csalódni fog .Persze ez feltételezés.
2022. jún. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!