Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakegykérdés35 kérdése:

Mit tennétek, ha kiderülne hogy mással ismerkedik?

Figyelt kérdés
Van egy vőlegényem akivel gyereket várunk, pár hónapja hullámvőlgyben vagyunk (a szexuális élet sem volt a toppon) és nemrég kiderült hogy egy munkatársával 2 hete találkozgat, mivel láttam pár elküldött üzenetet látható volt hogy csak szexet akart tőle, miután kiderült és meg volt a teljes kiborulás leültünk és kibeszéltük hogy miért is jutottunk idáig..megígérte hogy soha többé nem tesz ilyet és azon lesz hogy ha probléma van köztünk megoldjuk.. látszik hogy szeret, bármit megtenne értem de mégsem vagyok benne biztos hogy jó ötlet a megbocsátás. Van valakinek olyan tapasztalata hogy egy ilyen után már tényleg meg javul a párja?

2022. júl. 3. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Igen az marhára látszik hogy szeret ..

Majd éjjel -nappal babazni fogsz,Ö meg csalni ,orrba-szajba

2022. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
A baba már úgyis megszületik. Egyelőre bízz benne, aztán idővel kibújik (vagy nem bújik) ki a szeg a zsákból.
2022. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor a legkönnyebb megcsalni, hiszen tudja, nincs mit veszítenie, a baba miatt nem dobod.
2022. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
A második jol mondja. Pasiként egyet értek vele.
2022. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Elküldeném a halál faszára!

Az életben milliószor nincs toppon a nemi élet, de ha babát várunk, akkor minimum, hogy hűséges legyen. Bármi is a gond, azt kapcsolaton belül lehet rendezni.

2022. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elnéztem 1x!! Aztán mikor másodjára is lebukott, akkor repült. Nem hitte el hogy kirakom őt. Nehéz volt eleinte q kicsivel egyedül, de hamar beleszoktam.
2022. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Ez a kapcsolat már nem kapcsolat. A történésen felesleges beszélgetni, soha nem értettem miért kell az ilyen konfliktust az asztalnál megbeszélni. Tartam magam annyira, hogy ezek után ilyen személlyel nem ülök le egy asztalhoz tárgyalni..., ő már nem tárgyalópartner, jelentéktelen személy. Vőlegényed mit mondjon erre? Egy valamit tud mondani, hogy többet ilyet nem tesz. Mint az anyuka a gyerekének: legyél jó! Kisgyerek: jó leszek! Meddig lesz jó? 5 percig?


"Van valakinek olyan tapasztalata hogy egy ilyen után már tényleg meg javul a párja?"


-Ez kb. olyan mint az elszakadt kötél. Össze lehet csomózni, de a csomó mindig ott marad. Soha nem lehet elfelejteni.


Nem tudom milyenek az életkörülmények, hol és kivel laktok. Ha megteheted, akkor ki kell dobni! Esküvő lefújva! Születendő gyermekre kell összpontosítani, mert neked minden tekintetben ő lesz az első.


35F

2022. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki akkor csal meg miutan felcsinált.

Szerinted bármit is lehet várni? Visszaél a helyzeteddel hogy ugysem lépsz le. És még van pofája arrol targyalni hogy TI egyutt a kapcsolatban hol hibaztatok?🤣

Hát ő az aljas gerinctelen nem az hogy TI.

2022. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hónapok óta van hullámvölgyben a kapcsolatotok. Miért is?! A terhesség ezt önmagában nem indokolja..!

Ha egy pasinak nem jó otthon, sajnos előbb utóbb ez lesz a vége… és igen neked igazad van, egy tróger disznó! De az igazaddal sajnos magadra maradsz…át kéne picit gondolni, hogy mi vetett el idáig…

2022. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én adnék neki repjegyet. Sok egyedülálló anya talál igazi szerelmet ilyen után. Baromi nehéz lesz, de hidd el elmúlik.


Vagy megvárod a következő szexpartnert, és akkor dobod ki. Választhatsz.

2022. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!