Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek meg lehet játszani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet játszani a szerelmet mintha szerelmesek lennètek egy nőbe csak a sz*x miat?

Figyelt kérdés

#szerelem #Szeretők #Èveken át tartó viszony
2022. júl. 10. 19:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
20%

Természetesen, én ilyen alkat vagyok.


Jó színész vagyok, el tudom játszani a szerelmes srácot.


Miután pedig lefeküdtem a nővel, azt játszom el, hogy még nem vagyok túl a volt barátnőmön, így ne erőltessük a dolgokat. Ezzel pedig szépen, lassan kihátrálok a nő életéből.

2022. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon sok az egyeshez hasonló pasi van, szóval meg..
2022. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
91%

Persze, működnek így házasságok, párkapcsolatok. Nem is feltétlenül kell a szerelmet eljátszani, nem is lehet, az egy érzelem, vagy van, vagy nincs. Ettől függetlenül még lehet jó egy kapcsolat, törődő, gondoskodó valaki, hogy nem szerelmes.

Miért kérdezed?

2022. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
4%

#2


Nincs belőlünk sok.


A férifiak többsége csak komoly kapcsolatot akar, hazudik, amikor Casanova alkatnak mutatja magát. Meg nem is tudnak színészkedni. Ugyan gyakran hazudnak, de egy intelligens nő simán lebuktatja őket.


Az én típusomból kevés van a világon, mi amolyan művészek vagyunk, akik tényleg el tudunk játszani bizonyos érzelmeket.

2022. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
95%
Ha meg is próbálják eljátszani, a legtöbb férfi nagyon rossz színész és nagyon átlátszó. Csak vannak nők, akik nagyon hiszékenyek, vagy nehezebben látnak át néhány gagyi gesztuson, vagy esetleg tudják, hogy úgyse lesz komoly a dolog, de úgy vannak vele, hogy miért is ne, egy kaland belefér, aztán ők is eljátszanak egy szerepet az egész kedvéért.
2022. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 A kérdező kommentje:
3# Mert a szeretőm monta hogy el lehet játszani a szerelmet 2-3 sz*× ig de nem èvekig mert ha nem szeretne nem lenne mèg mindig velem
2022. júl. 10. 19:42
 7/82 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet de én soha nem szoktam.
2022. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
91%

6 #

Ha nem szeretnélek nem lennek veled.


Ez is tipikusan a szerelmet hazudók jelmondata. Amikor csupán a létezésukkel akarják alátámasztani azt hogy szeretnek. Mert jelen van.


Nem az a szeretés hogy jelen van vki d.gni..

2022. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
80%

Folyt

Az elado is allandoan jelen van a szemkozti boltban(az életemben) ha megyek.mégse szerelmes belém.

Hagyjuk már ezt a dumát a kapcsolatokban.

2022. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
86%

"Miután pedig lefeküdtem a nővel, azt játszom el, hogy még nem vagyok túl a volt barátnőmön, így ne erőltessük a dolgokat. Ezzel pedig szépen, lassan kihátrálok a nő életéből."


Igazság szerint engem pattintott le srác ezzel a szöveggel.

De nem eljátszotta, valóban ez volt.

Én jegeltem a dolgot.

Pár hónap múlva újra találkoztunk, aranyos volt, meg minden, de akkor nem volt semmi.

Utána másfél év alatt párszor megkeresett, hogy mennyire bánja, hogy akkor úgy alakult, pedig én mennyire...

Csak akkor már én nem tudtam úgy nézni rá, amit meg én bántam utána sokáig...


Szerintem az EGYETLEN pasi volt életem során, aki nem hazudott. :D


A többség valóban hazug g€ci, megy ez nekik.

2022. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!