Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden esetben és körülmények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esetben és körülmények között bűn megcsalni egy nőt?

Figyelt kérdés

Mármint ha a férfinek tényleg megvan az oka…

Például ha a párja meghízik a fogamzásgátlótól. Persze, nem kell gumi, de ez mind addig poén amíg nem szalad fel az a 10 kiló ide oda… És akkor persze a nő nyomja hogy elment edzeni, meg alig eszik, igyekszik, ilyesmi, de ez akkor sem az a nő már akit te először hazavittél, nem? Most mondjátok hogy nincs igazam…



2022. júl. 29. 22:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
50%
Először is a mai kevés hormon tartalmú fogamzásgátlótól nem hízol (legalább is én meg a barátnőm nem). Másodszor, rengeteg férfinak bejönnek a telt nők, vagy legalább is a teltek is. Harmadszor meg ha valakinek ez nagyon nem oké, akkor szépen meg kell beszélni, hogy figyelj, mostanában felszaladtak a kilók, mi lenne, ha az egészséged érdekében fogynál kicsit? Segítek szívesen. Ha a nő nemet mond, vagy hónapokig semmi változást nem ér el, akkor szakíthatsz, hiszen te megpróbáltad ezt megoldani. Akkor meg azzal k.rsz, akivel csak akarsz. Ha megcsalod, te vagy a rossz, ha megbeszéltétek a problémát és nem változott semmi és ezért szakítasz, azzal nincs baj.
2022. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Igen, a problémákat meg kell oldani, ha a másik fél nem nyitott rá, vagy nem lehet kompromisszum akkor pedig előbb szakíts, egyenesebb mint össze vissza dugorászni.
2022. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
ha felszökik 10 kiló (én covid alatt felszettem 14,5-et) elég hamar le lehet adni, heti 2 intenzív karate edzéssel, heti kb 1x elmentem 50-100km et bicózni haverral, 3 naponta lefutottam 5 km-et, több zöldséget ettem és 3 hónap alatt fogytam 14 kilót.
2022. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!