Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elképzelhető, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy megcsal engem? A barátnőmet évekig csalta a volt élettársa, idén februárban jöttünk össze, mostanában viszont furcsán viselkedik, mi a véleményed? 29F/27N (távkapcsolat)

Figyelt kérdés

Barátnőm 27 éves, 5 évig volt együtt a volt barátjával és az utolsó 3 évben sorozatosan megcsalta a páromat, majd végül kidobta. Barátnőm tavaly haza költözött a szüleihez. Tavaly szeptemberben összeismerkedtünk és idén februárban összejöttünk.

Az elmúlt pár hétben furcsa dolgokat művel. Csak hétvégén tudunk találkozni, mert 180 km van köztünk, mindketten dolgozunk a saját lakhelyünkön, de néha előfordul, hogy egy hétvége kimarad, mert igyekszünk teret is hagyni egymásnak és nem megfojtani egymást.

Szóval az utóbbi hetekben furán viselkedik. Eddig mindig mondta, hogy hol van, merre jár, kihez megy, de ez megszűnt pár hete. Térképen be vagyunk állítva egymásnak, hogy tudjuk egymást követni, de különösebben nem nagyon szoktam vele foglalkozni.

Múlt héten azt mondta, elmenne az East Festre Mezőtúrra a barátnőjével, ott laknak egy közeli faluban és megkérdezett engem, hogy elmehet-e. Persze mondtam neki, hogy igen semmi akadálya, meg különben se kell tőlem engedélyt kérnie. A barátnőjével egy településen laknak 3 házra egymástól, így együtt tudnak jönni-menni.

Szóval én bementem dolgozni szombat és vasárnap délelőtt pár órát, hogy haladjak a munkámmal, addig a barátnőm egész hévégén hagy tombolja ki magát a fesztiválon.

Közben beszélgettünk telefonon is, megkérdeztem tőle, hogy épségben hazaért-e éjszaka, azt mondta igen, minden rendben van, már otthon van. Csevegtünk még egy kicsit, aztán elbúcsúztunk, hogy majd most hétvégén végre találkozunk.

Munka közben rákerestem egy ottani beszállítónkra a térképen, akikkel üzletelni szoktunk és akkor láttam meg, hogy a késő reggeli-kora délelőtti órákban nincs is otthon a barátnőm, hanem Mezőtúron az egyik utcában tartózkodik. De nem Google hiba lehetett, mert többször is kiírta az ikon alatt, hogy AZ IMÉNT, egy kis utcában volt, egy kertes házban a Google szerint. Tehát ő ott volt, ott tartózkodott, mert az ikon néha néha elmozdulgatott a térképen pár métert.

Bogarat ültetett a fülembe. Nem értettem, mi van, mert miközben azt mondta telefonon, hogy minden rendben van és hazajutott éjszaka, mégis máshová rakta őt a Google, ami többször frissítette is az állapotát, történetesen miért pont abba a városba, ahol éjszaka bulizott és miért nem 100 km-rel odébb.

Nem kérdeztem még rá, hogy hol volt a hétvégén. Péntek délután fogunk találkozni, egyáltalán rákérdezzek? Vagy temessem el magamban, hogy csak beleképzelek megcsalást és sose tenne ilyet? Az sincs kizárva, hogy tényleg a Google hülyült meg. Nem tudom, mit gondoljak, de napok óta esz az ideg miatta, hogy miért hazudott.

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Ha rákérdeznétek, úgyis azt mondaná, hogy ő otthon volt, letagadná. A barátnőjét nem kérdezhetem meg, mert nem egyértelmű ez a helyzet.. Ha nem csalt meg és a barátnőjét megkérdezem, akkor ő rögtön elárulná neki, hogy bizalmatlankodok. Segítsetek kérlek, mi a fenét tegyek?



2022. aug. 4. 20:02
A kérdező szavazást indított:
egyértelmű, hogy félrelépett, biztosan megtette, a jelek arra utalnak
nem tudom eldönteni, mit csinálhatott hétvégén, hogy hazudnia kellett neked
nem csalt meg, csak egy ismerősnél aludt ott, akire nem akarsz féltékeny lenni, ezért hazudott
felejtsd el ezt a lányt, ha nem vagy képes megbízni benne
17 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
A távkapcsolat nem kapcsolat
2022. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem mondom, hogy megcsalt vagy nem, de az tény, hogy nekem már nem egyszer tévedett a Google és 10-20 km-re arrébb rakott, mint ahol és amikor voltam.
2022. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy vasárnap este 6-7 óra felé a térkép szerint a főúton elindult hazafelé..
2022. aug. 4. 20:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ez gyanús. Én rákérdeztem volna egyből.
2022. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Hát elég érdekes hogy mindketten tudjátok hogy követitek egymás helyzetét...és így ennek fényében lépte ezt meg? Ha így van akkor totál hülyének néz, vagy nem is érdekli hogy láttad hogy hol van. Mert annyira hülye ő se lehet hogy elfelejti hogy látod a helyzetét.

Én a helyedbe megkérdezném tőle.Elmondod úgy, ahogy itt is leírtad...és hogy 6-7 óra fele indult a térkép szerint haza.Megkérdezed.Ha elmondja, akkor legalább őszinte. Ha kitalál valami sztorit rá, akkor pedig láthatod az arcán hogy váratlanul érte a kérdés és hablatyol és gyorsan hamar talált ki valamit...vagy mondjuk igaz meglepődik a kérdésen, de inger nélkül normálisan tud rá válaszolni,és mondjuk elfogadható logikus választ ad. Ezért kéne erről személyesen kérdezned, mert akkor látod az arcát, a szemeit, a reakcióját!

2022. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is személyesen kérdezz rá. Jobban látszik a reakció, ami elárulhatja. Más kérdés, hogy én nem lennék együtt olyannal, akihez Google térkép kell🙄 Vagy bízunk egymásban, vagy nem.
2022. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Én ezt a térképes dolgot nem értem, számomra nagyom creepy. Sosem engednék magamra nyomkövetőt.
2022. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kiderült mi történt?
2022. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kiderült.. Annál a házas férfinél aludt, akivel előttem összejártak szexelni. Azt mondta, hogy nem szexeltek, mert még külön szobában is aludtak, amikor a fesztivál alatt nála aludt, egyszerűen csak körülményes lett volna az éjszaka közepén haza jutnia. De lényegében akkor miért nem mondta el nekem. Utólag most hétvégén derítettem ki és akkor vallotta be.
2022. szept. 7. 18:14
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, biztos nem szexeltek🙄
2022. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!