Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan buktassam le a megcsalót?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan buktassam le a megcsalót?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, egy elvált gyerekes nő, aki együtt van egy özvegy gyerekes apukával. Tudomásomra jutott, hogy a pasi évek óta megcsalja őt a munkahelyén. Mit tegyek? Szóljak róla a barátnőmnek? Nem házasok, és nincs közös gyerekük sem.

2022. aug. 5. 16:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
Na egy újabb házmester.
2022. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Szólj.
2022. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Ha jó a kapcsolat a megcsalt féllel, elég ha őszintén elmondod a kételyeidet és azt, hogy nem biztos, de szeretnéd, ha résen lenne.


Volt hasonló az ismeretségi körben, elég volt egy füles az illetőnek, ő pedig intézkedett, hogy kiderítse és beigazolja, ha valós a dolog. Sok esetben az is sejti, akivel megcsinálják ám.

2022. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De én szeretnék teljesen anonim maradni. A megcsalós párja nagyon manipulatív, és engem is megfenyegetett hogy ne merjem elmondani a párjának. (Tudja hogy tudom róla ezt)
2022. aug. 5. 16:12
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Rögzítsd, ahogy fenyeget. Az bőven elég lesz a párjának.


Másrészt lehet valaki akármilyen manipulatív, a másik félen múlik, hogy hagyja-e magát. Ha én kapnék egy ilyen fülest egy olyan embertől, akiben bízom, szemrebbenés nélkül beállítanék a delikvens munkahelyére vagy ráállítanék egy magánnyomozót. Vagy bármi. Megtalálnám a magam módját arra, hogy előbb kiderítsem,mi a helyzet, mielőtt rájön a párom, hogy gyanút fogtam.


Persze ha agyatlan, akkor amint szólsz neki, számonkéri a párját, az meg hazudik valami hülyeséget és te leszel a szemét. De az a rész, hogy mit kezd az infóval és az általad leadott dróttal, már nem rajtad múlik és intelligencia kérdése.

2022. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
24%
Te vagy az a szomszéd aki feljelentget mindenkit ugye?
2022. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan ember, akiről senki nem gondolná azt, hogy megcsalja a párját. Mélyen vallásos, konzervatív, vasárnap templomba jár, kockás ingben, intelligens, egyetemi tanár. Doktor. Senki nem gondolná róla ezeket, mert mindenkinek előadja magáról hogy milyen jó ember. De én egyértelműen tudom róla, hogy megcsalja a párját, és nem csak egy emberrel.
2022. aug. 5. 16:23
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem csak egy emberrel, akkor egy hiteles kamuprofillal írj rá valami kapcsán. Pl, hogy láttad, hogy azon a helyen dolgozik, szeretnél oda jelentkezni és érdekel a véleménye róla. Aztán elkezdtek csevegni, kicsi flört, kérdezz rá, hogy van-e valakije, stb... Ha ráharap, akkor elég ennek a fióknak a belépési adatait elküldeni a párjának. Vagy screenshotokat. Így te is anonim maradsz.


Vagy rábírod valamelyik érintett nőt, hogy valljon.

2022. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
ezt a fenyegetést küld át a barátnődnek, tudja milyen emberrel van dolga
2022. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A pasi is kamu email címen levelez ilyenkor. Engem is kamucímen fenyegetett meg, és a szeretőjével is kamucímen tartja a kapcsolatot. Nagyon rafinált, nem ma kezdte... 40-es pasiról van szó.
2022. aug. 5. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!