Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Borzasztoan érzem magam. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztoan érzem magam. A férjem mellett beleszerettem valakibe. Hogy lehetek ennyire éretlen? Nem akarom ezt érezni, de nem tudom szabadulni tőle. Segítsen valaki!

Figyelt kérdés
Ráadásul megcsaltam, nem tudtam ellenallni a kísértésnek. Sőt, azután most meg egy harmadik emberhez is vonzodni kezdtem, akivel semmi kapcsolatom nem volt, de képtelen vagyok kiverni a fejemből. Borzasztoan gyotrodom, ez a helyzet teljesen megkeseriti a mindennapjaimat. Nem tudom mit tegyek. Tudom most itt sokan el fogtok ítélni, de higgyétek el, én is elitelem magam, mégsem tudok mit tenni.. Segítsen már valaki...

2022. aug. 5. 22:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Dehogynem tudsz. Elmondod a férjednek szépen.
2022. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
A vonzalommal és az érzelmekkel meg semmi gond nem lett volna, teljesen normális mindkettő. Az viszont, hogy megcsaltad, megbocsáthatatlan. Miért kellett odáig fokozni ezt, hogy ide vezessen???
2022. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Jelentkezem negyediknek,már úgy is mindegy...)
2022. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#2 hogy miért fokoztam/fokoztuk idáig? Nem tudom mi üt belém ilyenkor.. De másképp nem tudok szabadulni a sóvárgástól..
2022. aug. 5. 22:20
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Nekem csüggesztő lenne ha a barátnőm nem tudna "kapcsolati szinten kötődni senkihez" és folyton egy új ember kellene neki!
2022. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#5 borzasztoan szégyellem magam, de sajnos rá kellett jönnöm hogy ilyen vagyok.. És van egy közös gyermekünk a férjemmel, és nem akarok elvalni. Sőt, nagyon jó a kapcsolatunk, bár voltak hullamvolgyeink, most jobban vagyunk mint valaha, a szex is működik..
2022. aug. 5. 22:46
 7/22 anonim ***** válasza:
31%
Semmi érdekes nincs ebben. A házasságokban az érzelmek általában az első gyerek megszületése után megszűnnek, onnantól a kapcsolat már főleg gazdasági jellegű és a mindennapos feladatok megoldására korlátozódik, úgyhogy mindkét fél kifelé kacsintgat, ha valami izgalomra vágyik.
2022. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Most mi is a kérdés? Vagy feloldozást vársz?
2022. aug. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, a házasság előtt nem tűnt fel, hogy ilyen vagy🙄

Nem tudsz mit csinálni. Arra egy dolgot lehet írni, ne csinálj semmit. Vagy milyen választ vársz? Kezdjünk el kollektív sajnálni?

2022. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

Hát igen... a monogámia nem egy tökéletes társadalmi berendezkedés, mert egyáltalán nem illik az ember természetes szükségleteihez, azaz hogy folyamatosan vágyjuk a változatosságot, az újat.


Viszont mégis csak a monogámia bizonyul a leghasznosabbnak mind közül. Tehát ez a legkisebb rossz.


Tehát semmiképp se emészd magad, mert nem magad ellen követtél el bűnt... a monogámia nem része az ember természetének.


Viszont a társadalmi berendezkedésünk, a közös gyermekvállalás és minden más miatt a monogámia látszatát fenntartják az emberek.

Így lényegében azt kell kitalálnod, hogy fenntartod-e ezt a látszatot, vagy inkább megbeszéled a pároddal, hogy mi történt, és hogy ő hogyan viszonyul a kialakult helyzethez, éste ebben hogyan tudsz részt venni a továbbiakban.


Tehát az érzéseid azol nem rosszak, természetes, nem tudsz ellene mit tenni.

A jelwnlegi kényelmes kiszámítható életed viszont veszélybe került acselekedeteid miatt. Erre kell valamit kitalálbod.

2022. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!