Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megjelent az exem.Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjelent az exem.Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 éve élek párkapcsolatban,3 éve házasodtunk össze és azóta már gyerek is van. Minden rendben a kapcsolatunkban,kisebb hullámvölgyek vannak,de nincsenek nagy problémák.

A férjem előtt volt egy kapcsolatom. Azt a férfit nagyon szerettem,nehéz volt elengedni,idő kellett míg túltettem magam rajta viszont nagy nehezen sikerült.

6 éve nem is beszéltünk,erre most a semmiből megjelent. Neki is van családja,de mellette írkál nekem,tudom,hogy mit akar,csakis szexet,viszont én leszögeztem,hogy ez nekem nem pálya,nem csalnám meg a férjemet senkivel se.

Viszont az a baj,hogy nagyon izgat,ha ír,sokat gondolok rá,tudom nem szabadna még ezt sem. Eszembe jut milyen jó volt vele anno,és megőrülök.Mit tegyek? Gondolom az lenne a legjobb ha letiltanám mindenhonnan,hogy ne tudjon írni ugye? Nektek mi a véleményetek erről? Köszi ha elolvastad!



2022. aug. 6. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Valószínűleg mindenki szempontjából az lenne a legjobb, ha letiltanád. Nem szép dolog ez a férjeddel szemben sem. Ne tegyétek tönkre egy gyerek életét azét, mert nem tudtok parancsolni a vágyaitoknak. Feleslegesen is kisíréted magad. Mi változna, ha megtörténne? Valószínűleg te is megbánnád.


Egy csonka családban pedig felnőni nem jó.

2022. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Úgyis tudjuk, mi lesz a vége. Előbb utóbb az exed farka fog a szádban csilingelni.
2022. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 nemaRendőrség ***** válasza:
88%

Szerintem szánalmas vagy és őszintén sajnálom a gyerekeid és a férjed.


Ha van benne minimális gerinc azonnal elköszönsz az exedtől és letiltod

2022. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sincs megcsalni,nem érdemli meg,valamint nem érné meg,hogy tönkremenjen a házasságunk emiatt. Utána meg tükörbe se tudnék nézni nem hogy együttélni a tudattal,hogy megcsaltam.

Köszönöm a tanácsot,így fogok tenni!

2022. aug. 6. 12:23
 5/17 A kérdező kommentje:
Számítottam ilyen nem túl kedves válaszra is :) Na sebaj,azért köszi :)
2022. aug. 6. 12:25
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2022. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az lenne a legjobb megoldás ha letiltod.
2022. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Ezért ne érezd rosszul magad, mindenki eljátszik a gondolattal,ezért nem tudlak elítélni. De igen, az lesz a legjobb ha letiltod, és ez a dolog csak fantázia marad, főleg hogy te is tudod hogy csak kihasználna a srác. Többet érsz ennél, minden jót 😊
2022. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 nemaRendőrség ***** válasza:
92%

Meg is érdemled a nem túl kedves választ!


Képzeld már magad a párod helyébe...

Te örülnél ha olyan csajjal beszélgetne akit rendszeresen megdöntött?

És nem "ok, cső" szinten munka miatt hanem izgatottan mint egy kisgyerek.


Ha ez kiderül nagyon meg fog romlani a házasságotok, elveszíti a bizalmat feléd!


A lábad nem nyitottad ki, de a szíved igen

2022. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Hellmano ***** válasza:
100%
Van több opció is, azonnal tiltod mindenhonnan, hogy ne tudjon kapcsolatba lépni veled, így megszűnik a kísértés. Illetve magad közlöd vele, hogy itt ennek vége és ne írjon többet. (mondjuk szerintem az első a jó megoldás, de azért a 2. annyival jobb, hogy szólsz neki elötte, hogy tiltod. A lényege mindkettőnek ugyanaz elengeded és kész, te azt választottad, ami van ő azt, ami neki van az utatok már nem fog összeérni újra, bár ő akarná, hisz nem véletlen jelent meg csak úgy...)
2022. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!