Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a férjem lekódolta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem lekódolta a telefonját, és nem adja ki a kezéből, és tavaly már félrelépett akkor most megint van okom gyanakodni, vagy csak túl bizalmatlan vagyok és én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

#féltékenység #Kapuzárási pánik férfiaknál
2022. aug. 15. 13:22
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
57 éves, én pár évvel fiatalabb. Tavaly regisztrált társkereső és szexpartnerkeresőkre, ami miatt majdnem elváltam tőle. 8 éve vagyunk házasok, addig részemről teljes volt a bizalom. Nehezen léptem túl, megbocsátani, elfelejteni nem tudok. Nagyon fáj ez a viselkedés, nem adtam rá okot. Gyanakszom egy kolléganőjére, aki kb 23 éves.
2022. aug. 15. 13:26
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha már félrement akkor minek vagy még vele?
2022. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Sose kutakodtam a telefonjában, de nem bírtam tovább, belenéztem. Beszéltek e-mailben, whatsappon, SMS ben, kitörölgetett üzenetek, előzmények. A telefonszámlája kb 5000 forinttal több. De elektronikus számlát kért 14 hónapja, azt is csak a telefonján láttam, hogy folyamatosan 30 as számot hívogat.
2022. aug. 15. 13:35
 4/53 anonim ***** válasza:
2%

57 éves férjedre a 23 éves kolléganője biztosan nem fog férfiként tekinteni, ettől kár félned. Lehet azért csinálja, mert nyomozol utána.

Értem, hogy félsz, de ha nem tudsz tovább lépni, akkor kár volt együtt maradnotok. A tavalyi helyzet után meg elé kellene állnod, hogy rohadt gyanúsan viselkedik, és még egyszer ezt nem szeretnéd végig csinálni, úgyhogy gondolkozzon el, hogy mit akar, mert ez így nem működik.

2022. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, ha tudsz róla hogy hazug és megcsal akkor mi itt a rejtély?
2022. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
75%

3. De engem ez nem érdekel. Megcsalt pont

Kiderült pont

Nem hagytad el pont

Mire számítottál?

Vagy hittél a mesében hogy majd megváltozik?

2022. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%

A #3 kommented alapján szinte biztos, hogy mást is fűz.

Ha pedig nem lett korábban megbeszélve az ok, hogy miatt akart félrek.rni, akkor jó eséllyel az most is fennáll...

2022. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

Nekem ő a második férjem, mai napig szerelmes vagyok belé, a csalódás ellenére. Reménykedtem , ez a tavalyi eset afféle kapuzárási pánik. Nem tudom mit gondoljak. Nem hajlandó őszintén beszélni pedig inkább mondaná el az igazat. Azt mondja, beképzelek dolgokat, nem vagyok normális.

És valójában a szexuális életünk jobb mint valaha. Ezzel nincs gond. Mondja meg valaki, aki tisztábban lát mint én, tényleg csak túl féltékeny vagyok?

2022. aug. 15. 13:45
 9/53 Mathus ***** válasza:
9%

a kérdésre: a telefon a magánszféra része. én sem adom ki a kezemből, de a másikéra sem vagyok kiváncsi.

gondold végig, hogy biztonságban érzed-e magad a jelenlegi helyzetben, mert te vagy az elsődleges, meg a saját jól-léted.

[link]

csináljátok meg a szeretetnyelves kvízt mindketten, nézzétek össze, hátha csak a nonverbális kommunikáción csúsznak el a dolgok, és van mód az újraközeledésre.

2022. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
A válaszaid alapján, és mert már megcsalt, szerintem nagyon valószínű, hogy van valakije. Gondold végig az ő szemszögéből. Megcsalt, mégis vele vagy. Akkor mit veszíthet, ha megint félremegy? Semmit.
2022. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!