Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok hogy nem érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok hogy nem érezhet irántam semmit a szeretőm ha a születésnapomra kb 6éve nem kaptam még egy csokit sem ?

Figyelt kérdés

Mindkettönknek van párja


27N

48F



2022. aug. 17. 12:16
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
#49 Igen.írtam neki mert vitatkoztunk és írtam neki hogy ha egy csokit sajnál akkor mért esik neki nehezére békén hagyni meg hogy van pofája keressni ugyan úgy mint ha semmi se történt volna
2022. aug. 28. 11:42
 52/57 anonim ***** válasza:
84%

Rám is írt :( Így hónapokkal később.... hogy van e pasim?


Buta voltam, sajnos, válaszoltam, és ráadásul az igazat, hogy nincs.

Erre megpróbált újra barátkozni, én meg válaszul felhoztam gyakorlatilag ugyanezt: ha egy csokit sajnált akkor mért esik neki nehezére békén hagyni


Mi lett belőle? Elkezdett sértegetni, hogy nincs pasim, se barátnőm, se senkim, ami nem véletlen mert vagyok amilyen, hogy egy gonosz r.banc vagyok aki tönkretette, becsapta stb stb.


Sírtam egy néhány órát, mert tényleg nagyon durva bántó dolgokat mondott rám, aztán annyi. Többet nem válaszolok, ha ír.

2022. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
64%
Ugye azóta sem válaszoltál neki?
2022. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
60%
Erre én is kíváncsi lennék.
2022. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:
#53 de igen azóta már kibékültünk és teljes másabb mint volt
2022. okt. 4. 12:08
 56/57 anonim ***** válasza:
100%
Úristen
2022. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:
100%

Anyám!!!

Mondd, megkérdezhetem, mit vársz ettől a viszonytól? Azzal azért ugye tisztában vagy, hogy most majd teper egy kicsit, aztán minden ugyanolyan lesz, mint régen? 🤔

2022. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!