Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szakítottatok már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már így?

Figyelt kérdés

Bizonyíték híján, de volt egy olyan érzésetek, hogy megcsal a pasitok?

Tehat csak az előérzet alapján?

Kifejtenétek bővebben a történetet ?


2022. szept. 6. 06:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, meggyőződtem róla mindig h igaz e. Megérzésre nem alapoztam ekkora döntést. (Nem mintha tévedett volna)
2022. szept. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
De azért a gykk-n nekem meg osztogatják az észt hogy gyanúkra red flagokra szakítsak.
2022. szept. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt előérzetem, már akkor gondolkodtam a szakításon. Aztán a lebukása megerősítette.
2022. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem szoktam javasolni szakítást senkinek, de szerintem erős gyanú esetén érdemes szakítani. Azért, mert akár igaz, akár nem a bizalom már nincs meg és az egyik fél állandóan féltékenykedni és kutakodni fog a másik pedig idegbeteg lesz ettől a viselkedéstől.
2022. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az exével beszélgetett napi szinten, amikor szóltam neki, hogy ez zavar, azt mondta, nem számít, mert ő nem fog vele miattam kevesebbet beszélni. Szakítottam, mielőtt összejönnek újra vagy megcsal vagy valami. Hónapokkal később kiderült, hogy tényleg megcsalt vele. Úgyhogy jól tettem :D
2022. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Addig nem, míg nem kaptam rá bizonyítékot.


Sejtésekre nem alapozok, bár az állandó hárításával meg "nem érek rá", "kilencig dolgozom", "fáradt vagyok"-kifogásaival amúgy is annyira ellökött magától, hogy megcsalás nélkül is kidobtam volna.

2022. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-es, ha alapvető bizalom nincsen meg, akkor alap!, hogy szakítunk. Minek legyek olyannal, akiben nem bízok bármilyen okból?
2022. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!