Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm. Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm. Érdemes megbocsátanom?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt, fél éve költöztünk albérletbe. Pénteken azt mondta elmegy a munkatársaival bulizni, mint ahogy szokott 3-4 hetente (engem meg sem kérdezett egyszer sem, hogy szeretnék-e menni, az utolsó ilyen esetnél én mondtam, hogy menni szeretnék vele, de azzal jött’, hogy csak a munkatársaival lesz, senki nem viszi a párját, ne menjek. Kiderült (nagy nehezen bevallotta), hogy ezen a bizonyos pénteki napon megcsalt az exével. Állítólag csókon kívül más nem történt. Lehet cringe ez az egész a részemről, de azt érzem meg tudnék bocsátani neki, viszont az az érvem ez ellen, hogy már semmi sem lesz ugyanolyan… Tanácstalan vagyok… Tudom, hogy nekem kell eldöntenem mi legyen, de mégis meghallgatnék másokat. Mi a véleményetek, ti mit reagálnátok egy ilyen helyzetben?

2022. szept. 12. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj,hogy ezt gondosan előkészítve követte el, azért voltál folyton lerázva. Nem lehet még a piát,meg a hírtelen felindulást se utolsó utáni mentsvárként felhozni.
2022. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Igen. Minden no felrekur ugyhogy mas se lesz jobb. Ok ilyenek csak noknek jo (volt) a marketingjuk meg faszik tul magabiztosak es nem akanak hinni a jeleknek...
2022. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a világért sem. Tudom, hogy fáj, tudom, hogy ilyenkor előjön a ragaszkodás és a kétségbeesés, hogy megmaradjon melletted és azt kívánod, bárcsak ne történt volna meg. De megtörtént. Pont. Ezt nem lehet kitörölni az emlékezetből. Ott lesz, ott fog kísérteni a legjobb pillanatban is, mint egy sötét fájdalmas folt a múltból. Túlgondolom? Lehet. Nekem nem férne bele ez sem.
2022. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi az a cringe?
2022. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor beindul az öngerjesztő folyamat. Ha szemet húnysz, legközelebb szex is lesz. Ha nem húnysz szemet, akkor is te leszel a f...sz, aki féltékenykedik és akkor meg azért leszel elhagyva. Bízz az "öregek" tanácsában: megcsalást nem bocsájtunk meg.
2022. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Milyét csokolta meg?
2022. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
(felesleges a j*)
2022. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen érdemes megbocsátani. Neked lesz jobb, ha el tudod engedni ezt a sérelmet, le tudod tenni a lelki terhet.

A megbocsátás azonban nem egyenlő a kapcsolat folytatásával. A köztetek lévő bizalom gyakorlatilag megsemmisült. A barátnőd nem szeret, nem tisztel téged. Fontosabb volt neki az exével csókolózni, mint a veled való kapcsolatot megőrizni.

2022. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Értékelendő, hogy elmondta, de őszinteségi rohamért még senkit nem fogadtak vissza, csak a hollywood-i filmekben. Egy kapcsolat a tiszteletről is szól ám, nem csak arról, hogy néha ágyba bújok a másikkal (meg még ki tudja, kikkel)
2022. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!