Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért olyan elképzelhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan elképzelhetetlen sok ember számára egy szeretői viszony?

Figyelt kérdés
38 éves pasi vagyok. Három hosszabb kapcsolatom volt. Mindegyikben volt mindkét félnek egy vagy több szeretője. Ez így van amióta vilag a világ. Szinte minden művészeti ágazatban a festészettől az irodalmon át a zenéig megjelenik ez. Most pedig a nagy szabad gondolkodás korában letagadjuk.
2022. szept. 17. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Ha minden fél beleegyezik, akkor oké. A szerelem és a hazugság, képmutatás az, ami nem fér össze.


Lehet kielégítő szexuális életet élni monogám kapcsolatban is.

2022. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert nekem nem fér bele átbaszni a másikat. A nyitott kapcsolat pl beleférne.
2022. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Van, akinek belefér, van akinek nem. Minden ember más, az erkölcsi kereteket is mindenki máshol húzza meg. A fontos az volna, hogy amikor 2 ember összeköti az életét ezeket a határokat tisztázza, ill. közösen határozza meg.

Van akinek már a nyílt flört sem fér bele, másnál a csók sem jelent semmi komolyat.


Aki megcsal, annak általában van vélt vagy valós oka, ám ha ezt sumákban műveli nálam az kiveri a biztosítékot.

2022. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Logikus és ésszerű érvek mindenkitől, de akkor miért történik meg újra és újra. Nagyon kétlem, hogy bárki le tud egy monogám kapcsolatban úgy élni egy életet, hogy soha nem téved el a gondolata másfelé. Nem így vagyunk kódolva genetikailag. Ha így lennénk akkor a társadalom kivetné magától a házasságtörőket. De ugye ezt mégse teszi. Kétszínüek vagyunk.. ezt kár is tagadni.
2022. szept. 17. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Más gondolatban eltévedni és más a gyakorlatban. Aki megcsalás miatt válik, az feltételezem maga nem műveli szabadon ezt a dogot, azaz a társadalom egy része tulajdonképpen végsősoron "kiveti" a házasságtörőket.


Vagyis a kétszínűség /álszentség így nem állja meg a helyét.

2022. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten értem, hiszen 20-30-40 évig senkitől nem hiszem el, hogy senki más nem mozgatta meg a fantáziáját, mint a férje/felesége, akivel 20 éve együtt él, de amikor még még (szinte) össze sem házasodtak, mégis csalják egymást, ráadásul rendszeresen, akkor semmi értelme tovább folytatni.
2022. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Amiért arra sem vinne rá a lélek, hogy megkóstoljam a saját szarom. Nekem vannak ilyen belső korlátaim, amiket nem tudok és nem is akarok átlépni. Más csinálja nyugodtan, csak velem ne legyen dolga.
2022. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Elv.
2022. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7,8: de nem így működik. Pont ez a lényeg. Te hiába akarsz valamit ha más nem azt teszi. El kell fogadni, hogy a világ nem aszerint működik, hogy mi az amit mi idealizálunk magunk köré..
2022. szept. 17. 23:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ez így van amióta vilag a világ. Szinte minden művészeti ágazatban a festészettől az irodalmon át a zenéig megjelenik ez"


● Ez pontosan igy van! Azok a nők viszont, tudtak róla! Ez a különbség! Az akkori nők, totál kiszolgáltatottak volak, most viszont nem azok....és vagy egy f*szával bírni tudó, hüseges pasival vagyok, vagy nem vagyok senkivel!!!!


Szerintem, teljesen rendben van a dolog, HA!! mindkét fél (tehát a feleséged) tud róla! Jogod van így élni, így gondolni...csak nekem meg jogom van ezt tudni...nem utólag/hátam mögött stb!

2022. szept. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!