Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdtem véletlenül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem véletlenül egy transzival, és nem merem elmondani a barátnőmnek, pedig lehet, hogy nem is számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Sztori: Nemrég egy belvárosi klubban részegen összehaverkodtunk egy társasággal és meghívtak minket egy ismerősük lakásába házibuliba. Folytattuk az ivást, és közben az egyik csaj egyre inkább nyomult rám, nekem meg a pia miatt nem volt ellenemre, ezért hazakísértem, és mentek a dolgok, és bár mikor kiderült hogy nem igazi csaj, megrémültem, de nőies arca, jó teste volt meg minden, így úgy voltam vele egyszer élünk, próbáljuk ki. Nem sokra emlékszem belőle de arra igen hogy megtörtént... eleve nagyon cikinek érzem és közben van barátnőm akivel másfél éve járunk. Eltitkoljam előle, vagy nem kell? Hiszen végülis ha úgy vesszük nem másik "nővel" feküdtem le..


30F



2022. szept. 24. 18:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
persze, hogy ki ne venne észre... xD
2022. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint amikor valakit veletlenul dugnak meg....
2022. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Hagy ott a csajt, sokkal jobbat érdemel ennél:)
2022. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodtan mondd el neki, nem számít megcsalásnak ;)
2022. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Aham, szóval te csak szaladtál az erdőben és véletlenül beleakadt :D
2022. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
De,annak számít. Férfival, nővel,halottal ,kutyával,macskával a megcsalás az megcsalás.
2022. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki nyugodtan.

A legjobb döntést fogja meghozni,hogy ha elhagy!

2022. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
De nem tenném meg újra, rossz élmény volt, emiatt vessek véget potenciálisan egy jól működő kapcsolatnak?
2022. szept. 24. 19:48
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Hűséges ember részegen is hűséges. Ha úgy adja, majd megint megcsalod a háta mögött?

És így "jól működő kapcsolatnak" nevezed?

2022. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem transzi lett volna akkor az úgy rendben lenne?


Ez mindenképp megcsalás. Legközelebb lehet másnál hazakísérés előtt megbizonyosodsz a neméről, es ha született csaj akkor elmész vele.

2022. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!