Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért ködösítenek az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ködösítenek az emberek, ha tudják, hogy fájdalmat okoznak a másiknak?

Figyelt kérdés

Ugye a megcsalás megtörtént, ez van, vagy ki lesz dobva a delikvens vagy pedig nagy nehezen jön a megbocsájtás, ha kiderül a dolog.

Viszont ezt a tagadás dolgot nem tudja bevenni a gyomrom, hogy valaki miért tagad minden áron, amikor esetleg még rosszul is érzi magát a kapcsolatban és emiatt csalta meg a másikat. Mert ha a másik sejti, akkor a bizonytalanságba majd bele őrülhet, én biztos kifordulnék magamból és nagy fájdalmat okozna már maga a gyanú, ha vannak jelek, aztán meg ha kiderül, hogy igaz... Miért kell ezt csinálnia a megcsalónak a másikkal? Ezt a megcsaló gyomra hogy veszi be, hogy paranoiába kergeti a másikat és már pusztán ezzel is fájdalmat okoz, ez az extra hazugság csak tetézi még a fájdalmat, tisztább lenne bevallani minden sunnyogás nélkül. Az instant bevallás fáj meg minden, de messze nem annyira és nem veszi el az ember józaneszét és legalább nincs hazugság.



2022. szept. 27. 00:48
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Miért kéne neki megbocsájtanod? Hiszen megcsalt. Abban igazad van hogy őszintének kell lenni egymással, de ha valóban őszinték vagyunk nem kéne fentállnia a megcsalásnak. És ha mégis megtörténik, én… személyszerint nem csak megalázónak tartanám, de ki is ábrándulnék a vele való intim kalcsolattól.
2022. szept. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdésem... Arra gondoltam, hogy ha már MEGTÖRTÉNT a megcsalás, akkor miért nem áll a megcsaló a megcsalt fél elé, hogy mit csinált. Ehelyett képesek egyesek tagadni és egy csomó ideig hülyére venni a másikat még akkor is ha konkrétan rákérdez a másik, tehát nem teljesen tudatlan.

Legalábbis nekem az jobb lenne mentálisan, ha azonnal bevallaná nekem és akkor nem leszek paranoid. Az a legrosszabb, ha gyanús jeleket találok, félbizonyítékokat és ő meg tagad és úgy tesz, mintha minden oké lenne, húzza az időt, mégis mire jó ez?

Most az tök mindegy, hogy valaki szakít vagy megbocsájt, csak nyilván ez a két forgatókönyv létezik egy bevallás után, illetve a hazudozással, meg tagadással szerintem nem lehet megmásítani a végkimenetelt a megcsalás után, csak még fájdalmasabb lesz mind a két esetben.

2022. szept. 27. 01:29
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

2# Neeem, te veszed hülyére saját magadat ha megcsaltak és te nem döntesz hogy maradsz megcsalt vagy kivágod a pasidat.


Mit vársz? Hogy eléd áll hogy megcsalt? Úgyis tudod nem? Akkor meg minek aláztatnád még lejjebb magad?


Te is dönthetsz ám hogy kell e ez így neked vagy sem!!!


De ha nagyon akarsz választ arra hogy miért nem áll eléd és mondja meg a szemedbe hogy megcsalt, tudod miért van ez?

Mert szarik rád!

2022. szept. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

A férfiak akkor vallják be, ha már biztos a másik kapcsolat, felkészültek a szakításra.

Ha csak csajoznak, akkor eszükben sincs. Otthon, mosol, főzöl rá, megszokott, komfortos családi élet. Főleg, a gazdasági, vagyoni, családi szövevények, stb.

Meg nem akar a szeretőitől többet.

Tőled elhidegült, ahogy mondani szokták, ágytól válik, asztaltól nem.

2022. szept. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Milyen bizonyítékokat találtál? Lehet nem is csalt meg csak bekepzeled
2022. szept. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kérdező. Mindig így járok kb majd nem minden pasimmal. Megcsalnak látom a jeleket és mikor mondom mi van még én vagyok az idióta hülye meg hogy csak kitalálom és még akkor is képesek tagadni mikor konkrét bizonyítékot mutatok. Vagy jön a kérdezősködés hogy de honnan meg kitől tudtam meg. Nem az hogy sajnálja hanem faggat mint ha én lennék a hibás mert kiderült hogy mással kavar. Sajnos a választ nem tudom miért csinálják ezt.
2022. szept. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem ez volt a kérdésem... Arra gondoltam, hogy ha már MEGTÖRTÉNT a megcsalás, akkor miért nem áll a megcsaló a megcsalt fél elé, hogy mit csinált. Ehelyett képesek egyesek tagadni és egy csomó ideig hülyére venni a másikat még akkor is ha konkrétan rákérdez a másik, tehát nem teljesen tudatlan."


Mégis mit vársz egy olyantól, aki olyan szinten van, hogy képes megcsalni a másikat??


"Legalábbis nekem az jobb lenne mentálisan, ha azonnal bevallaná nekem és akkor nem leszek paranoid. Az a legrosszabb, ha gyanús jeleket találok, félbizonyítékokat és ő meg tagad és úgy tesz, mintha minden oké lenne, húzza az időt, mégis mire jó ez?"


Miért? A saját szemednek tán hiszel. Ez az egész rólad szól, te meddig tűröd. Tudod, hogy megcsalt, de arra vársz, hogy vallja be??? Ha arról lenne híres, hogy milyen becsületes ember akkor ez az egész megtörténne szerinted??

2022. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Legalábbis nekem az jobb lenne mentálisan, ha azonnal bevallaná nekem és akkor nem leszek paranoid. Az a legrosszabb, ha gyanús jeleket találok, félbizonyítékokat és ő meg tagad és úgy tesz, mintha minden oké lenne, húzza az időt, mégis mire jó ez?"


Akkor sem fogalkozott azzal, hogy te ezt hogy éled meg, mikor meglépte ezt. Akkor most miért tenné?

Te ebbe ugyanolyan partner vagy. Ha nem lennél, akkor kinek tagadna?

2022. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, mondd, hogy nem vagy ennyire naiv! Te magad írtad le, hogy a megcsalt vagy megbocsájt, vagy nem. Az esetek 99,9%-ban vagy nemre lehet számítani. Ő nem akar szakítani, mert akkor azt tette volna a megcsalás helyett. Valami miatt meg akar tartani.(Az most mindegy, hogy ennek általában nincs romantikus oka.) Szóval mennyire kell hülyének lenni ahhoz, hogy valaki direkt azt válassza, amit NEM szeretne? Ez abban az esetben lehetne csak logikus, ha a párját fontosabbnak tartaná magánál, de ez egy paradoxon, mivel már a megcsalásnál kiderült, hogy magát tartja fontosabbnak, különben meg se történt volna.
2022. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Ugyan ebben a cipőben járok, hazudozik egyfolytában, nem mondja el merre járt és kivel, de szereztem bizonyítékokat és nemsokára szembesítem vele. Persze korábban már rákérdeztem és szemrebbenés nélkül az arcomba hazudta, hogy nem csalt meg.

Szóval szerintem lesz*rják, hogy mit érez az ember, nem érdekli őket, hogy te szenvedsz, egyszerűen kihasználnak, csak is a saját érdeküket nézik. Arra jó az ember, hogy otthon megcsinálsz mindent, ha van gyerek rendezed és ennyi. Nincs tisztelet, megbecsülés, szeretet/szerelem. Néha úgy érzem, hogy mintha valamilyen bosszú lenne ez, mintha tettem volna ellene bármit ami miatt ezzel büntet. Tipikusan azok a személyek, akik a végsőkig vagy azon túl is tagadni fogják a megcsalást. Egyik barátnőm magánnyomozót fogadott, aki 1 nap alatt le is buktatta, nah ott már nincs mit tagadni..

2022. okt. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!