Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalod a párod és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalod a párod és lebuksz akkor beismernél mindent vagy csak amit muszáj?

Figyelt kérdés
Egy ismerőssel történt, hogy lebukott és beismerte, hogy csókolózott a pasival, de mást nem. Kívülállóként úgy gondolom, hogy ilyenkor volt ott más is, de inkább már nem is mondja. Szakítottak, nincs közöm sem hozzá, csak kíváncsi vagyok. Akivel volt hasonló mi a tapasztalat? Bevall mindent a megcsaló fél?

2022. szept. 27. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem ez változó.

Én is buktam már le .

De olyan szépen tudom csűrni, csavarni a dolgokat, szavakat, hogy hiába volt nyilvánvaló, az akkori párom elhitte, hogy semmiség történt 😅

Ha nem hitte volna el,max annyit mondtam volna el amiről tudott

Többet nem

Viszont a barátnőm régebben 2x is bukott már le, és ő mindent bevallott

Szóval szerintem ez változó

2022. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Régen tagadtam, mostmár inkább elmondom. Magamtól nyomozás nélkül.
2022. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
1# sajátos vélemény, nem te voltál ügyes, ő szeretett jobban és nem akarta elhinni.
2022. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
"Én csak a Nagy Nemzetgyűlés előtt felelek!"
2022. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt amikor kimentettem még a menthetetlennek tűnőt is.

De a 3.asnak tökéletesen igaza van. Nem én voltam nagyon ügyes, hanem inkább azt akarta elhinni. Szerintem ha nem olyan elvakultan szerelmes, akkor nem akarta volna ennyire elhinni a hazugságot.

2022. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Eleve meg sem fordul a fejemben. 🤷🏻‍♀️ Miért? Mert nem az egóm érdekel hanem a szívem.


Aki egy adott probléma miatt otthagyja a másikat, az egy gyáva, szar alak. Akár férfi, akár nő. Persze, az ember rájöhet hogy nem illenek össze, de ott a szakítás mint opció.

2022. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak a minimumot mondják el.Az exem azt mondta,hogy nem feküdt le a pasival,mert nem állt fel neki.Pontosan idézve egy félszer feküdtek le.

A furcsa csak az volt,hogy terhes lett attól a fél alkalomtól.

2022. szept. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7. Remélem kidobtad, mint macskát szarni. :)
2022. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyáva dolog volna nem beismerni.


Zéró gerinccel él az emberek 60%-a. Megtenni mindent, carpe diem, de felvállalni következményekből semmit, mert xarul sülhet el.

2022. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a muszáj az minden… bocsi.

Undorító ha v ki ilyet csinál , legyen vér a pucájában akkor is amikor mindent be kell vallani, nem csak a szexnel.

2022. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!