Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, asszonyok! Mi az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Mi az, amit a férfiak udvarlás közben gyakran mondanak, de nem szabad elhinni, mert nem csak nekünk mondják?

Figyelt kérdés

Kapcsolatom van egy nős férfival már másfél éve, mindkettőnknek van párja. Nem fogunk elválni, csak szeretők vagyunk.

Sok mindenben összeillünk, nem csak a szex köt minket össze sőt, ő azt mondja, hogy belém szeretett. Mégis gyanakvó vagyok, amikor az irántam táplált érzelmeiről beszél.


Leggyakrabban ezt mondja: "Egész életemben téged kerestelek!"


Amikor ezt hallom, elgondolkodom azon, hogy vajon hány nőnek mondta már ezt?

Attól félek, hogy azt akarja, érzelmileg kötődjek hozzá, hogy ne veszítsen el. Ugyanakkor az a gyanúm, hogy más nőknek is udvarol. Olyan típusú férfi, aki egész életében kereste a lehetőségeket. Miért lenne most csak velem?


Nyilván, mindkettőnknek külön magánéletünk is van, nem akarom őt kisajátítani.

Viszont egy ilyen viszonyban (is) nekem fontos az őszinteség. Ha nem szerelmes, ne hülyítsen!



2022. szept. 28. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha szerelmes lenne, elhagyná a feleségét, nem csak szédítene. Nyilván nem szeret, csak épp jól jössz neki.
2022. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1-es:


Miért hagyna el a feleségét miattam, ha én nem akarok elválni és vele élni?

2022. szept. 28. 15:10
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

#2

Mondjuk mert normális ember nem marad benne egy szr kapcsolatban, pláne ha közben halálosan szerelmes valaki másba...?

2022. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%

Ez egy szeretői kapcsolat, más a működése, mint egy rendes párkapcsolatnak!

Intimitás és szenvedély attól még lehet benne, úgy, ahogy érzelmek is! Az őszinteséget egy módon tudod mérni, hogy mit tesz meg érted és mit nem! Itt olyan dolgokra kell gondolni, amit csak érted tesz, mert fontos vagy. Ne a szavaknak higgyél, hanem a tetteknek.

Azt is érdemes az elején tisztázni, hogy kinek mi fér bele egy szeretői viszonyba. Van, akit nem zavar, hogy több vasat is tartanak a tűzben, de van, akit igen.

Ami tény, hogy minimális a valószínűsége, hogy miattad bármit borítson! Egy ilyen viszony valahol mély szolgálat is, ahol rengeteg türelemre és önfegyelemre van szükség, egyáltalán nem való mindenkinek, sőt!

Kérdésedre a válasz, az értékedet számára a tettein keresztül lehet lemérni.

2022. szept. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4-es: Nem a kérdésemre válaszoltál! Ez a kérdés:


Lányok, asszonyok! Mi az, amit a férfiak udvarlás közben gyakran mondanak, de nem szabad elhinni, mert nem csak nekünk mondják?


Kíváncsi vagyok, más férfiak hogy udvarolnak a nőknek, mi az amit mondanak, de valószínű, hogy nem igaz?!

2022. szept. 28. 15:34
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Pl. "Te más vagy." "Különleges vagy." "Csak te számítasz." "El akarok válni, csak...". "Veled akarok lenne, de..."
2022. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%

Mist miert ne mindhatna bármit vki egy szeretonek? Abban az adott piillanatban azt erzi es ennyi aztan hazamegy ahhoz, akit el is vett.


Siman lehet érzelmeket bujást ölelést is vinni szexkapcsolatokba is, csak tudni kell helyén kezelni hogy bajban viszont felszivodnak az ilyenek, nem társak semmiben nem lehet rájuk számítani.


Nekem is olyan szeretom volt amiben nem a szex volt a lényeg, hanem injabb lelki szemetesem volt és aki pátyolgat, vigasztalgat a szemét pasim miatt, ő meg sztorizott nekem a nőiről. Baratság extrakkal mondhatni.


Nem kell egy szeretoi kapcsolatot túlagyalni.

2022. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
"komoly kapcsolatot keresek"
2022. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Semmit se szabad elhinni egy ilyen kapcsolatba.
2022. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
"Egész életemben téged kerestelek!"
2022. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!