Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért akarok mindig mást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok mindig mást?

Figyelt kérdés
Tök jól megvagyok a feleségemmel már vagy 10 éve vagyunk együtt de nekem valamiért mindig kéne mindenki, nem csalom meg, megtudom állni de annyira szívesen lennék mással is.. Pedig megkapok mindent itt is. Ezzel más férfi is így van vagy csak én?

2022. szept. 30. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Ha végre lenne egy feleségem, csak ő kéne. Nekem pont az volt a lényeg, hogy kiéljem magam. Csak most meg nem kellek senkinek, szívás.


32F

2022. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Én nőként vagyok így, állandóan mással vagy másról ábrándozom. Maszti közben sem a férjemre gondolok. N
2022. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Hogy ne lenne más is így?? Hát össze vissza félrekefélnek az emberek. Nem minden férfi de sokan. Elvek, döntés kérdése, meg hogy mennyire felvillanyozó a kapcsolatod. 'Tök jól' meglehetek én egy baráttal is... nagyon jól hangzik..

Erre vagy programozva genetikailag hogy itt ott szétszórd a magod. Nem tudom én kívánom, ha a pasim így érezne amit te írsz, akkor otthagyna a fenében a 100 másik punciért, hogy kereshessek olyat aki velem akar foglalkozni.

2022. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Én két év alatt mindenkit megunok. Ezért nem is fogok soha megnősülni. Egy nőt nem untam meg, vele 3 évig voltam szeretők voltunk. Valószínűleg ezért nem untam meg, mert soha nem volt teljesen az enyém. Ha elvált volna miattam, szerintem ő is a többi sorsára jutott volna.
2022. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

"Miért akarok mindig mást?"

így alakult ki. aki élete végéig kitartott egy nő mellett, annak lett mondjuk 3-4 gyereke. aki meg hajtott más nőket is, annak lehetett akár 100 is (feltéve, hogy sikeres volt). nem nehéz kitalálni, a következő generációban kinek a DNS-e került többségbe.

de én sem csinálok semmit, nem lennék képes megcsalásra. amit csak lehet, igyekszek megélni a feleségemmel, a többit pedig lerendezem fantáziák és maszti formájában.

2022. okt. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Azért amiért van feleséged attól tetszhet más nő is, ez rendben van és lehet ettől jó kapcsolatod. Szerintem erről jó beszélni a másik féllel, hogy mi jár a fejedben, esetleg vannak-e neki hasonló gondolatai.
2022. okt. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
csak te
2022. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Olyat kéne elvenni aki mellett nem ezt érzed. Hanem aki neked az istennő. Szívás a házasságod.
2022. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
#8 ha agyilag nem vagy monogám beállítottságú, akkor mindegy, mekkora istennő is a párod, akkor is fogsz másokat is kívánni.
2022. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Annak sem kene feleség akkor.
2022. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!