Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít-e, ha...?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít-e, ha...?

Figyelt kérdés

Megcsalásnak számít-e, ha pár hónapja együtt vagyok valakivel, de mivel nem került fel a téma és nem kérdezett rá, így nem említettem, hogy alkalmanként olyan férfiakkal töltöm az estém, akik ezért fizetnek. Betegségem nincs, így nem tudok semmit átadni. Nem vagyok hivatásos, de sajnos néha rászorulok egy kis kiegészítésre.

Nem szeretném neki elmondani, mert nagyon kedvelem és vele szeretnék lenni. Ugyanakkor hazudni sem szeretnék. A megoldás persze az lenne, ha abbahagynám a tevékenységet, de ezt a helyzetem nem engedi meg.

Hogyan számoljak el a lelkiismeretemmel? Próbálom magamnak azt bemesélni, hogy ez csak egy munka és ő is lehetne nőgyógyász vagy hasonló.



2022. okt. 1. 17:58
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
81%
igen, annak számít, ha normális a másik, lehet tud segíteni, vagy ha más nem, elfogadja hogy munka céljából megy a dolog
2022. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyásznak lenni nem egyenlő azzal, mintha kurválkodnál.

Számomra.

Én igenis megcsalásnak gondolom.

2022. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel ez nyilván nem olyan dolog, amire az ember rákérdez, szóval elég hülye kifogás ezzel takarózni, de közben meg te is tudod, hogy ez így nem jó és őt is zavarná. Más munkát is lehetne találni, amivel ki tudod egészíteni a fizetésedet. Amíg maradsz ennél, nem lenne tisztességes kapcsolatban lenni senkivel (kivéve ha tud róla és elfogadja, de ilyen meg nem nagyon lesz).
2022. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez megcsalás. Mindegy, hogy alkalmanként vagy rendszeresen. Attól még örömlány vagy. Lehet szépíteni, de sajnos a helyzet ugyan az.
2022. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 Noren1989 ***** válasza:
100%
Áhh, hogy számítana annak a kurvulás :D
2022. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
93%
Ez megcsalás. A krvulás mindig az, és nem kell szépíteni... Ezer másik munkád is lehetne, de könnyebb egy szpásból összeszedni, ugyebár ;)
2022. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megcsalás, és, de, hivatásos vagy. Szívesen.
2022. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdezett rá...Ez tetszik:D

Megcsalásnak megcsalás,még ha te úgy is fogod fel mint egy szükséges munkát,ő nagy valószínűséggel nem így fogná fel.

2022. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez nem megcsalás. A megcsalás az, amikor hűséges vagy valakihez egy ideig, majd pedig félrelépsz. Amit te teszel, az a kezdetektől való teljes átverés, mivel attól, hogy idézem: "nem kérdezett rá, így nem említettem", még nem jelenti azt, hogy ez semmis.


Ha valaki AIDS-es, de nem kérdeznek rá, akkor ne is említse? Ha valakinek milliárd forintnyi adóssága van és úgy házasodik, de nem kérdeznek rá, az ne is említse? Ha valaki gyerekeket molesztál, de nem kérdeznek rá, az ne is említse?


Ez csupán egy súlyos információ szándékos elhallgatása a másik előtt. Ha fontos számodra a férfi, akkor elmondod neki és nem vered át a továbbiakban. A lelkiismereteddel hadd ne mi mondjuk már meg, hogy hogyan kellene elszámolnod... De az biztos, hogy ez nem járható út. Ha kell a pénz, keresd meg máshonnan, vagy kérj tőle, vagy akárkitől anyagi segítséget, vagy ha ez nem jó és folytatni akarod, akkor legalább közöld vele a szituációt, hogy eldönthesse, akarna-e így veled lenni.


Istenem, komolyan... Felnőtt ember ilyet kérdez.

2022. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
93%
Szóval ha megcsalom a párom, de ő nem kérdez rá, így nem tud róla, akkor az már nem is megcsalás? Vagy csak akkor, ha pénzt is kapok érte? Szerintem ezt te se gondoltad komolyan.
2022. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!