Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hétvégén részegen rá írt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén részegen rá írt egy nőre, én egyből szakítottam de végül nem ment el. Mit tennél?

Figyelt kérdés
Szóval még soha nem találtam semmit a telefonjában, bele tudtam lépni ha akartam. Tegnap reggel egy megmagyarázhatatlan érzés lett úrrá rajtam, ahogy kiment a fürdőbe bele néztem és jól is éreztem. Egy lánynak írt semmi értelme nem volt,hogy szia miujság,hogy vagy aztán írt neki egy olyat, hogy hiányzol. Gondolom a lány sem értette miért írhatta ezt mert vissza kérdezett,hogy és mégis mi hiányzik? A férjem erre már nem válaszolt. Azonnal utána mentem elé tettem a telefonját és szépen megkértem,hogy azonnal pakoljon össze és menjen ahová akar, de tőlem menjen el. Nem igazán volt rá hajlandó, órákig ült felettem és próbálta velem megértetni,hogy ez semmit nem jelent nem tudja miért csinálta megsem tudja magyarázni, fogalma sincs mi volt a szándéka, de semmi okom aggódni. Megérti,hogy ez ijesztő volt de nyugodjak meg többet nem fordul elő de ő nem fog egy hülyeség miatt mindent eldobni magától. Igazából nem magyarázkodott hanem szerintem próbálta a helyembe képzelni magát, délután elmentünk végül kirándulni próbáltunk erről beszélni. Megmondom az őszintét nem tudom mi ütött belé, próbáltam érdeklődni valami hiánya van-e? Ő tényleg nem volt az a fajta pasi aki nőkkel flörtölt a neten, vagy lájkolt volna bármilyen lányt is. Viszont én nem tudok félelemben élni ezért szeretném elhagyni. A probléma ezzel az,hogy közös az autónk, közös a házunk, közösek a kutyáink. Nincs még gyermekünk, amit ebben a helyzetben most nem is bánok. Van egy személyi kölcsönünk is, amit az én bankkártyámról vonnak. Teljesen kétségbe vagyok esve, pont most szűnik meg a munkahelyem is és januárig várnom kell,hogy újra dolgozni tudjak. Tehát ha most elválok ebben a gazdasági helyzetben van én szó szerint le fogok egyedül szegényedni, nem tudom hogyan tudnék boldogulni. Mit tegyek, mit tennél?

2022. okt. 17. 10:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
Ne menj egyenlőre sehová, hadd fizesse a kölcsönt, és ha lesz munkahelyed húzz el!
2022. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
Meg fog csalni, egy random lánynak írni hogy "hiányzol", egy fajta flört. A részegség sem kifogás, könnyü ráfogni arra de speciel én részegen sem csinálok olyat soha amit nem akarok
2022. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
84%

#1 vok:

2-es a 'hiányzol' nem flört hanem érzelmi megcsalás.


Kérdező, ha nem akarsz olyan sunyi módon viselkedni mint ő, esetleg ha már nem vagytok egymásba szerelmesek akkor lehettek nyitott kapcsolatban addig persze míg nincs munkahelyed...

Frankón megmondod neki hogy mi van igyis cselekedhetsz és közben pasizhatsz is. XD

3. Verzió:

Az első amit írtam, vagyis vársz míg nem lesz jobb a körülmény de titokban pasizol és vissza adod a kölcsönt.

Rajtad múlik, de semmifélekeppen ne hadd ott amíg nincs munkahelyed.

2022. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
18%

De jó hogy lepontoztok...

Amikor azt írtam, hogy használja ki az oké, de ha azt írom, hogy egyenes, őszinte legyen, hogy ne alacsonyodjon le az ő szintjére az már nem tetszik, le vagyok pontozva.

Tiszta nevetséges hozzaallas. 😁🤭

2022. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
96%

"Gondolom a lány sem értette miért írhatta ezt mert vissza kérdezett,hogy és mégis mi hiányzik?"


Volt köztük valami. Ez egy sértett vissza kérdezés, nem olyan amit válaszol az akinek egy idegen ilyet ír..

2022. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
19%

Nem túl erős, ez a házasság, ha egy ilyen miatt rögtön szakítani akartál vele.

Meg sem kérdezted tőle, hogy mi történt, csak rögtön kiadtad az útját.

Egy házasságban ennél sokkal, nagyobb problémák is előfordúlnak, azokon majd hogy fogtok túljutni?

Sztem, ha két ember szereti egymást, akkor sokkal nagyobb dolgokat is megbocsájtanak egymásnak, mint hogy részegen hülyeségeket írt egy lánynak.

Nyugodtan lepontozhattok.

2022. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem síma trollkodás. Részegen volt bátorsága újra írni. Szeretője volt a nő. 99.9%
2022. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
A lány nyilván arra akart utalni a visszakérdezéssel, hogy kíváncsi, a punci hiányzik - e a férjednek, vagy ő. Tehát volt köztük valami, ez szinte biztos. A kérdés, te ennek fényében képes vagy - e továbbra is jó pofát vágni a dologhoz, miközben békésen sütizgettek,ez a jó ember meg lélekben, agyban máshol jár.
2022. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Ugyanezt gondolom,hogy volt köztük valami de ő úgyis tagadná én nekem meg ez nem fér bele szórakozzon akivel akar. Nem érdekel, nekem a házasság nem erről szól, ezért nem is leszek hajlandó ebben maradni. 😟
2022. okt. 17. 20:28
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Helyes!
2022. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!