Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tapasztaltatok már olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltatok már olyat, hogy a férfi nem féltékeny, vagy nem eléggé féltékeny, amikor kellene?

Figyelt kérdés

2022. okt. 24. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Én nem szeretem, ha féltékenyek rám. Nekem nem hiányzik a kontrollalas, hogy ne engedjen sehova és elszámoltatáson hogy kivel, hova és mikor megyek. Nem ilyen társra vágyom.
2022. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha meglenne az oka rá, de mégsem tenné, akkor nem éreznéd úgy, hogy nem is ragaszkodik hozzád igazán? Hiszen nem is fontos tudnia, merre jársz, mit csinálsz, kivel vagy?
2022. okt. 24. 18:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az zavarna, ha sz...na bele, mit csinálok, mi érdekel engem, hova megyek, de nem azért, mert nem elég féltékeny, hanem mert egy jó kapcsolatban érdekel a másik egy egészséges szinten. Amúgy meg tudom magamról, hogy nem adok okot féltékenységre (kiv. ha az illető betegesen féltékeny, és tök normális dolgok miatt patáliázik), akkor meg nekem az a szimpatikus, ha nem féltékenykedik... ha mégis féltékenyebb típus, van olyan típusú és mennyiségű féltékenység, amit tudok tolerálni (a határ kb. ott van, hogy ne engem szidjon meg korlátozzon emiatt, hanem max. beszéljünk vmiről, ami őt zavarja)
2022. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem bennük nagyrészt olyan szinten dolgozik az ego, hogy nem is feltétlenül a hatalmas szerelem miatt féltékenyek, hanem csak büszkeségből akarják elhessegetni még a gondolatot is, hogy mással vagy. Vannak persze ennek is fokozatai, és a szituáció sem utolsó szempont, de nekem még nem volt olyan, hogy necces helyzetnél ne lett volna féltékeny a másik.
2022. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Egy egészséges mértékű féltékenység lenne a természetes. Ha valaki egyáltalán nem féltékeny, nem fél attól, hogy elveszít, nem igazán érdekli, hogy vagy-e neki vagy nem.

És itt hangsúlyozom, hogy nem a túlbirtokló, szinte beteges féltékenységről beszélek.

Ha valaki szeret és fél attól, hogy elveszít, egy kis féltékenység lesz benne.

Én tapasztaltam ilyet, hogy a férfi semennyire nem volt féltékeny egy férfire sem, és később kiderült, hogy nem tud nőkhöz kötődni, nem tud szerelmes lenni.

2022. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem jelentesz neki semmit, ha visznek visznek, ha nem, nem
2022. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem nincs így. Én sem vagyok féltékeny a páromra, ő se rám. Nincs okunk. Simán felmehet több napra bulizni a haverokkal Pestre, lehetnek lány barátai és eszembe sem jut, hogy esetleg megcsalna vagy bármi. Fordítva ugyanígy. Mert elég jó ahhoz a kapcsolatunk, hogy ez világos legyen. Szerintem egy érett kapcsolatban nincs féltékenység. Semennyi. Persze, ha nyomulnak rám, akkor az nem tetszik neki, de nyilván nem adom alájuk a lovat, tehát ez nem féltékenység. Ha felmerül, hogy valamelyikünk tetszik egy harmadik félnek, azzal sincs gond, mivel nem viszonzott.



Nincs olyan, amikor féltékenynek kell lennie. Feltéve, hogy nem játszmázol.

2022. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért tudd, hogy egy férfi nem mindig mutatja ki az érzéseit. Még ha az is, te lehet sosem tudod meg...Ennek ellenére ne játszmázz véletlenül sem, mert rosszul is elsülhet.


A szeretet meg kötődés nem(csak) a féltékenységben nyilvánulhat meg. Ha bizonytalan vagy, figyeld a többi rád adott reakcióját.

2022. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az a baj hogy megbízik benned és nem faggat állandóan? Nice.
2022. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

A férjemmel mindkettőnkben van egy egészséges féltékenység de nem hátráltatjuk ezzel egymást nincsenek alaptalan hisztik.

A volt szeretőmnél viszont egy idő után észrevettem hogy már nem akar mindenáron birtokolni.

2022. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!