Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mivel kompenzalsz? Adott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kompenzalsz? Adott egy szitu az egyik fél megcsalja a másikat, és ha van pl gyerek és 10 év házasság nem szeretne kilépni az ember, akkor a megcsalast mivel kompenzálja a megcsalt fel?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ez a része, mert erről nem sokat hallok, ilyenkor mi történik? Ez olyan mint amikor a mérleg egyik oldalala elbillen,mivel hozod egyensúlyba? Ha elvisz a párod nyaralni? Vagy ha vissza csalod? Vagy mi az ami ezt a rendszert vissza állitja? Szerintem egy szimpla megbocsátás nem elég, ez akkora fájdalom ezt csak úgy eltűrni és tudomásul venni nem tudja az ember. Mivel próbálkozik a megcsalo? Nem vagyok érintett ebben a témában, de érdekel,mi az amit ilyenkor a megcsalt fel is tehet.

2022. nov. 4. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Idő.. várni és ha tényleg szeretitek egymást 1 év kell hogy helyreálljon minden.


De azt a részét nem értem hogy elviszed nyaralni a párod?!

Az mit old meg :D

2022. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Semmivel. A megcsalások nagy része sosem derül ki, ha mégis, akkor nagyon nehezen lehet, vagy soha újra építeni egy kapcsolatot. Nyaralás, vissza csalás egy vicc? A bizalom nagyon nem építhető vissza ilyesmivel.
2022. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Semmivel. Nincs olyan, hogy nem akarok kilépni a házasságból, amiben egy olyan emberrel vagyok, akitől vakarózom. Nekem is egy életem van, nem adom egy szemétládának. :D


Elvált szülők gyereke vagyok, onnantól volt boldog a gyerekkorom, hogy elváltak a szüleim. Csak azt bánom, hogy nem tették hamarabb. Szar volt látni anyámat ott sírni, ahol apám nem látja.

2022. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalónak meg akkor kellett volna gondolkodnia, mielőtt félrelépett. Érdekes, én is vágytam már valaki másra a házasságomban, mégis képes voltam rá, hogy lepergett a jövőm előttem, hogy mi lesz ha megteszem és azonnal elment a kedvem tőle. Aki félrement, az vállalta a kockázatot, hogy mindent elveszít. Ez van, felnőttek vagyunk, a tetteinknek következménye van. És senki sem esik bele véletlenül csak úgy egy faszba/pinába. Nincsenek balesetek.
2022. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Válással “kompenzálok”.
2022. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Kerdezo,en regota vagyom egy-ket 23-25 eves szeretore. Igy azonnal keritenek egyet 😂😂 Hat ez rendszeres lenne.
2022. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz dió, és nincs rá recept.

Nem mindegy milyen a viszony a szeretővel, vagy mennyire megtépázott már a házasság.

Ilyen szituban meg kell beszélni, hogy folytatható-e a kapcsolat és ha igen, milyen feltételekkel.

Ha nem így történik, valaki nagyon szenvedni fog. Ha tudják tisztázni, kivitelezhető egy élhető közeg, csak az a kérdés, ez elegendő lesz-e.

2022. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok de jelenleg anyagi okok miatt meg a gyerek láthatása miatt biztos nem válnék. Idővel igen, de egy darabig még húznám.


Én cserébe lefektetném a szabályokat, hogy mostantól csak lakótársak vagyunk és közben más nőknél próbálkoznék. Vele már úgysem lennék boldog

2022. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A megcsaló fél mivel kompenzál. Válás elfogadásával. Nem elég a bocsánat. Viselni kell a kövezkezményeket felnőttként ahogy kell.
2022. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!