Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Váljak? A férjem megcsalt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak? A férjem megcsalt egy céges rendezvényen részegen, a kolléganoje bejelentette hogy terhes, a megcsalast ha részegen nem emlékszik rá megbocsajtottam volna, de most kétségbe estem

Figyelt kérdés
A férjemnek már van egy 13 éves gyereke, könyörögtem én is és a férjem is a nőnek hogy vezesse el a gyereket, de nem akarja, mi már babát terveztünk a férjemmel, és minden romokban hever, nem lenne pénzünk 3 gyerekre, és 2 nő rángatja a férjemet 2 gyerekhez? Sok mindent veszünk a gyerekének, roller ilyesmi amire szüksége volt, de így semmire nem marad pénz, nem tudok szülni, és nem tudom szeretni se az új gyereket, és majd oda jár éjszakázni a párom és babázni? Nyilván a gyerek apját fogja a nő rángatni a baba miatt, úgy érzem romokban az életem, pedig a férjem a mindenem és vele akarom leélni az életem, vele szeretnék gyereket, az ő gyerekét is úgy szeretem, és ő is engem, mindenkit elveszítek, hogy vegyem rá a nőt hogy vetesse el a gyereket? Már könyörögtem neki és elmondtam ezeket. De akarja a babát, mit csináljak? 31 éves vagyok.

2022. nov. 8. 09:26
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%

Sakk- matt. Tudod, hogy mit kellene, csak félsz tőle. Kb. Az utolsó esélyed, hogy helyrehozd az életed, és családod legyen. Ne tökölj!


F, 42

2022. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
97%
1000%, hogy a férjed az apa? Amúgy nem tudsz mit tenni. Ha meg akarja tartani, akkor meg is fogja. Az, hogy nekem erről mi a véleményem, nem fejtem ki. Én biztos nem vállalnám be a babát egy alkalmi kapcsolatban. Amúgy valószínűleg hülyének néz a férjed, milyen duma ez hogyha nem emlékszik rá akkor meg lehet bocsátani? Ha részegen halálra gázolok valakit akkor nem számít, mert nem emlékszem rá? Egyébként elárulom, hu de részeg nem lehetett, mert nem is áll fel a farka ha olyan állapotba van már, hogy nem emlékszik semmire. Ne a nővel foglalkozz, a férjeddel, mert az orrodnál fogva vezet.
2022. nov. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
99%
A legjobban akkor jársz, ha elhagyod. De ezt nem fogod megtenni és szülni fogsz neki. Szívás lesz mert ott a +2 gyerek. Menekülj amíg nincs gyereked.
2022. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
99%

Te most komolyan ilyen hülye vagy?


A férjem megcsal, és akkor még őt mentegeted?

2022. nov. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
76%
#2 vagyok. Ráadásul elég nehéz elhinni, hogy egyetlen egy alkalomból máris baba lett. A tervezett baba is hónapokig készül. Persze sikerülhet elsőre, de elég minimális rá az esély. Főleg részegen. Na meg miért akarna megtartani bárki is egy gyereket egy alkalmi, részeg dugásból? Szerintem hónapok óta összejárhatnak a hátad mögött. A megcsalás mikor és hogy derült ki?
2022. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
99%

Ezek a kérdések vajon komolyak? Mert ha igen akkor rohadt nagy baj van. Egy normális értékrendben a pasi cuccai már az ajtó előtt lennének. Ehelyett nyígás meg vergődés van. Mondd nyuszika a pasinak aranyból van a farka? Vagy full gazdag hogy ennyire szembe köpöd magad?! Nagyon remélem hogy ezt is valami unatkozó hülyegyerek írta ki iskolai szünetben.

Mert különben egyre jobban utálnám a nőket....

2022. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
97%
Egy ekkora fereggel hova akarsz családot alapítani muci? 31 évesen nehogy már bevedd azt a szöveget, amit ez a patkány tol neked…édes istenem. Ha ebbe a kapcsolatba te szulsz, semmivel nem leszel okosabb, mint az alkalmi numera…
2022. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
98%
Senkit nem kényszeríthetsz abortuszra. Ha a nő akarja a gyereket, nem tehetsz semmit, max annyit hogy kihajítod a férjed. Amúgy egy apasági vizsgálat azért nem ártana.
2022. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
98%
Ne válj el, maradj csak vele és ne szaporodj, egy gyerek se érdemli meg, hogy ilyen lábtörlő anyja legyen mint te.
2022. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
98%
Milyen szép is lesz amikor láthatások alatt te fogsz főzni + ugrálni annak a gyereknek. Neked semmi önérzeted sincs?
2022. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!