Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy férfi képes szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi képes szerintetek hazudni hogy belé szerelmes csak a szex miatt egy nőbe ?

Figyelt kérdés
Kapcsolataik vannak mind kettőnek hetente találkoznak telefonon beszélnek minden nap elég sok mindent tudnak egymásról de komolyan nem szeretnének együtt lenni, akkor képes valaki ilyen dologba hazudni

2022. nov. 8. 19:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%
Én mindig őszinte voltam és nem csak a szexre hajtottam, mégis akadtak rám a nők. Nehéz műfaj, mert akik nem kellenek, azokat nagyon nehéz lerázni, akik meg kellenek, azokért nagyon nehéz megküzdeni. Most nyugalmi fázisban vagyok, mert szíven lőttek, majd beledöglök.
2022. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
na pont ilyenekről beszéltem, mint a #11es
2022. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
A nők sosem hazudnak vajon? De igen. Simán elvannak egy ilyen kapcsolatban, mondják, hogy szeretnek, aztán hipp-hopp már nem szeretnek.
2022. dec. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

#13

Aki nőben ilyen, az orvosi eset. A nőknél sosem csak ripsz-ropsz mennek kukába az érzelmek, mindig van előzmény....(A hirtelen kiábrándulás pl. egy friss kapcsolatban az persze más kategória.)

2022. dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 NTBS ***** válasza:
61%
Igen, sokan gond nélkül.
2022. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
Mind2en hazudtok masnak, akkor egymasnak is..
2022. dec. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. dec. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Te is kapcsolatban vagy ergo hazudsz masnak, a szeretod is hazudik masnak. Igy miert lenne ekvaras a bizalom? Ez amolyan szembe kopes,irrealis dolog.
2022. dec. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Persze, hogy képes lehet. Aki párkapcsolat mellett más nők felé kacsintgat azt mindig kétkedéssel kell fogadni. Ha a jelenlegi párját képes lenne megcsalni akkor később veled is megteheti. Előbb zárja le a régi kapcsolatát utána kezdjen újat.
2023. ápr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%
Természetesen hazudik, mint a vízfolyás.
2023. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!