Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Találkoztatok már olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már olyannal aki beismerte a megcsalást konkrét bizonyíték nélkül? Gyanúsítás után.. Szerintetek a gyanúsításra hogy reagál aki valóban bűnös?

Figyelt kérdés

2022. nov. 11. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

találkoztam


exemmel


rákérdeztem hogy akkor xy történt az az volt? mondta igen és ennyi

2022. nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Exemmel, de mi előtte nagyon szerettük egymást. Gondolom ha nem ilyen lett volna előtte a kapcsolatunk simán a szemembe hazudik, ahogy mások megtették.
2022. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában ideges lesz, és kikéri magának a gyanúsítgatást. Gondold végig, eleve a hazugságot választotta, miért pont akkor ismerné el, csak azért mert rákérdezel.
2022. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában csak akkor vállalják már fel önként ill. tagadás nélkül a megcsalást, ha a jelenlegi kapcsolat már abszolut érdektelen számukra.

Akkor a gyávábbja szakítás helyett szinte már várja, hogy lebukjon.


A reakciók egyénenként eltérőek, egy sémát felállítani hiba volna, mert erősen szituációfüggő ez a dolog.

2022. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó lenne valamilyen bevált módszer, amivel beismerné ..megnyugodnek
2022. nov. 11. 17:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Biztos vagy benne vagy csak feltételezed?
2022. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Feltételezem... De nagy esélyt adok neki, csak ha így is volt akkor szerintem megbánta... De ha nem is csalt meg akkor is van takargatnivaloja
2022. nov. 11. 18:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha bebizonyosodik, hogy megcsalt vagy van valakije, szakítani fogsz vele? (Ne vágd rá, hogy igen, gondolkodj, mérlegelj)


Ha a válaszod "nem", akkor hagyd az egészet, ne feszegesd, viszont legyél vele nagyon kedves, hogy más ne tudja kísértésbe vinni mellőled, illetve ha vannak problémáitok kezdjetek el dolgozni rajtuk.


Ha a válaszod "igen szakítanék" akkor pedig már akár most is szakíthatsz, mert úgy érzed neked van igazad és oda a bizalmad.


Ha most elkezdesz nyomozgatni, faggatózni, féltékenykedni, konspirálni, az sehová nem visz...pontosabban csak kifelé a kapcsolatból.

2022. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én beismertem elmentem egy házi buliba a sajtó felkapta, aztán elmondtam az asszonnyal hogy meleg vagyok


Szajer voltam sziasztok

2022. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen csak akkor van, ha egy kisebb dologgal szembesíted. Pl.fél éve félredug valakivel és te azt mondod, tudod, hogy múlt pénteken csókolózott a kolléganőjével, akkor azt beismeri, hogy ne firtasd tovább, hisz már "mindent bevallott". (Ő se érti, mi ütött a nőbe, egyszer csak hirtelen megcsókolta😂)
2022. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!