Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Párom alaptalanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Párom alaptalanul hűtlenséggel vádolt és én bosszúból tényleg megcsaltam. Nem akartam kilépni a kapcsolatunkból, nem ezért voltam hűtlen. Nem tudom hogyan tovább.

Figyelt kérdés
2022. nov. 17. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"bosszúból tényleg megcsaltam"


Az igen! Legközelebb bosszúból kettéhasítod egy bárddal, "megérdemelte"?


Szerintem te alapból csalni akartad, és ez volt a kiváló alkalom, ürügyet alkottál erre.

2022. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Ennek így semmi értelme. A megcsalás egyébként döntés kérdése, tehát feleslegesen tolod a párod vállára a felelősséget, a te döntésed volt.
2022. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Gratulálok, nem csak az ő alja szintjére süllyedtél le, hanem még annál is mélyebbre. Ez már teljesítmény! Maradjatok együtt örökre és sose menjetek normális emberek közelébe.
2022. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha megvádol valamivel azt megteszed?

Jók a megérzései a párodnak ezek szerint.. gondolom nem az utcáról szedtél fel vmi ismeretlent hanem valaki olyannal akivel azelőtt is szimpatizáltál.. le merem fogadni, hogy pont erre a személyre gondolt amikor megvádolt.

Szerintem állj elé mond meg az igazat, ne éljen hazugságban csóri.

Ha volt hozzá pofád megtenni akkor ehhez is legyen..

2022. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Társkeresőn ismertem meg a másik csajt a veszekedés után.Nem volt alapja a barátnőm vádaskodásának.
2022. nov. 17. 13:03
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Ez igen. Összevesztetek és regisztráltál egy társkeresőre? Szép gyerek vagy. Esetleg azért lett a gyanúsítgatás, mert már alapból fenn voltál? Hogyan tovább? Kíméld meg magadtól a csajt kisfiú.
2022. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Szakíts vele és inkább ne menj bele komoly kapcsolatba senkivel, neked nem való, hisztis dacos kisfiú szintjén ragadtal le, kímélj meg minden csajt, aki szerelemre vágyik és tiszteletre, mert te egyértelműen képtelen vagy rá, hulladék!
2022. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő is hülye meg te is. Összeilletek :D
2022. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mégis csak volt alapja.
2022. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem volt alapja.

Most bebizonyítottam milyen, ha van valakim

2022. nov. 18. 19:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!