Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz ember vagyok, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, ha nem állítottam le egy barátomat, és megcsalta velem a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Eleinte megpróbáltam emlékeztetni a barátnőjére, de nem adta fel, és arról sem volt szó, hogy én nem akarom őt. Már évekkel ezelőtt felmerült, hogy érzünk valamit egymás iránt, de akárhányszor Magyarországon vagyok, van valakivel, külföldre költözni nem akar, így megkérdezni sem merem, nem akarjuk-e megpróbálni, mert távkapcsolatot nem akarok, ha benne lenne, akkor sem. Úgysem jutnánk sehova, ha ő nem akar elköltözni, én meg nem akarok visszaköltözni.


Szóval pár napja átmentem hozzá közös főzésre, és tömören összefoglalva lefeküdtünk. Most nagyon rosszul érzem magam, mert ha elég határozott vagyok, biztosan leáll, de hát a lelkem mélyén nem akartam határozott lenni, és végül azt a minimális tiltakozást is abbahagytam, amit azért becsületből csinálni próbáltam.

Legalább annyira az én hibám, mint az övé? Nem neki kellett volna felelősségteljesebbnek lennie? Nem mintha kapásból odavetettem volna magam elé, jóideig próbáltam vele megbeszélni, hogy ő már megint párkapcsolatban van, és gondoljon inkább a barátnőjére. :( Ő egyáltalán nem érzi rosszul magát, mondta, és azóta megint vígan posztolgat a barátnőjével közös képeket, itt egyedül én nem érzem fairnek ezt az egészet.

25/N 25/F



2022. nov. 20. 21:26
1 2 3 4
 1/37 Hans Pötterman ***** válasza:
71%

Elsősorban az ő felelőssége, ő van abban a kapcsolatban. Valójában hülyeség a harmadik felet hibáztatni./esetedben rosszul érezni magad/

Viszont azt ne feledd, hogyha netán újra bármit is éreznél ez a krapek iránt, valószínűleg veled is megtenné ugyanezt bűntudat nélkül. Vedd úgy, hogy vizsgázott előtted hűsêgből.

2022. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%

Erkölcsileg te is hibás vagy. Ez hülyeség, hogy te nem vagy hibás, mert te nem csaltál meg senkit. Partner voltál egy megcsaláshoz.

Ez ahhoz hasonlítható, mint bűncselekménynél a bűnsegéd szerepe. Enyhébb büntetést kap, mint az elkövető, de nem takarózhat azzal, hogy konkrétan nem ő törte fel a lakást, csak az utcán figyelt, nem zavarja-e meg az elkövetőt egy arra járó.

2022. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
79%
Mentegetheted magad, de igen, te is rossz ember vagy. Nem annyira alja, mint a srác, csak 90%-ban.
2022. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Nem akartam mentegetni magam, tudom, hogy valamilyen mértékben hibás vagyok, csak olyan vegyes érzéseim vannak ezzel az egésszel kapcsolatban.


#3, köszi a jókívánságokat. Nem sz*r le, azóta is összejárunk és sokat beszélünk messengeren, az fel sem merült, hogy ez még egyszer előforduljon. Megbeszéltük hogy mindkettőnknek jó volt, őt nem érdekli, hogy megcsalt valakit, engem igen, kész. Azóta ez nem került szóba.

2022. nov. 20. 22:11
 5/37 anonim ***** válasza:
64%

Szívesen, aki ennyire nem bír a nemiszervével mást tényleg nem érdemel.

Pisztolyt tett a fejedhez, hogy lefekudj vele? Gondolom nem, simán ment anélkül, hogy belegondoltal volna, hogy ugyan hogyan éreznéd magad fordított esetben.

Amúgy tudod miért nincs lelkiismeretfurdalása? Mert szinte tuti, hogy nem ez az első eset, hogy megcsalta.

Egyáltalán nem is tudom felfogni, hogy ha egyszer a barátod, akkor miért történt meg.

Ennyire viszketett, vagy ő kell neked? ^^

Mindenféleképpen neked nem kellett volna aszisztálnod, amikor ezer szingli létezik.

És ja szerintem egy r*b@nc vagy és vissza fogod kapni előbb utóbb.

Elvégre ami nem késik nem múlik.

Majd akkor jusson eszedbe a lány, akire nem gondoltál egy kicsit sem, mert hát neked fő a khhmm.

2022. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki bántott téged #6, de mielőbbi gyógyulást kívánok a lelki sérelmeidből. Akármi is történt, nem érdemelted meg. <3
2022. nov. 20. 22:22
 7/37 anonim ***** válasza:
64%
Ne emészd magad. Nem neked, hanem neki van párja. AKi ilyen, az úgyis félrelép. Ha nem veled, akkor valaki mással.
2022. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
80%

"Ő egyáltalán nem érzi rosszul magát, mondta, és azóta megint vígan posztolgat a barátnőjével közös képeket, itt egyedül én nem érzem fairnek ezt az egészet."


"Megbeszéltük hogy mindkettőnknek jó volt, őt nem érdekli, hogy megcsalt valakit, engem igen, kész."


Az ilyen rongy r*bancot a farkanál fogva kellene felakasztani.

Ennek a "barátságnak" amúgy annyi, úgyhogy én úgy el mondanám ezt a barátnőjének, ahogy az annak a rendje.

Mi az, hogy még csak szarul sem érzi magát, hogy úgy kuratja magát, hogy barátnője van?

Hányadék pali

2022. nov. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Könnyítenék a bűntudatomon és beköpném a nőnek.
2022. nov. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%

A kapcsolatok 99 százalékában van megcsalas

Mit számít ez

2022. nov. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!