Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz ember vagyok, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, ha nem állítottam le egy barátomat, és megcsalta velem a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Eleinte megpróbáltam emlékeztetni a barátnőjére, de nem adta fel, és arról sem volt szó, hogy én nem akarom őt. Már évekkel ezelőtt felmerült, hogy érzünk valamit egymás iránt, de akárhányszor Magyarországon vagyok, van valakivel, külföldre költözni nem akar, így megkérdezni sem merem, nem akarjuk-e megpróbálni, mert távkapcsolatot nem akarok, ha benne lenne, akkor sem. Úgysem jutnánk sehova, ha ő nem akar elköltözni, én meg nem akarok visszaköltözni.


Szóval pár napja átmentem hozzá közös főzésre, és tömören összefoglalva lefeküdtünk. Most nagyon rosszul érzem magam, mert ha elég határozott vagyok, biztosan leáll, de hát a lelkem mélyén nem akartam határozott lenni, és végül azt a minimális tiltakozást is abbahagytam, amit azért becsületből csinálni próbáltam.

Legalább annyira az én hibám, mint az övé? Nem neki kellett volna felelősségteljesebbnek lennie? Nem mintha kapásból odavetettem volna magam elé, jóideig próbáltam vele megbeszélni, hogy ő már megint párkapcsolatban van, és gondoljon inkább a barátnőjére. :( Ő egyáltalán nem érzi rosszul magát, mondta, és azóta megint vígan posztolgat a barátnőjével közös képeket, itt egyedül én nem érzem fairnek ezt az egészet.

25/N 25/F



2022. nov. 20. 21:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
27%
21. Te erkolcstelen!
2022. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
23%

Hát, én egyetértek a #6-ossal...


Aki tudja, hogy nem akar szexelni, az helyzetet sem teremt neki. Ergo Te tisztában voltál vele, hogy esélyt adsz, ráadásul úgy, hogy tudtad, hogy részéről várható lesz a próbálkozás. Vagyis nem volt ellenedre, hogy megtörténjen.


Álszentség most idejönni és támogatókat gyűjteni a hülyeségedhez.

A lelkisérült pedig nem az, aki erre rávilágít, hanem Te leszel az idővel, ha ilyen szitukba belemész. ;)

2022. nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
43%

Azt meséljétek el nekem, miért kell mindíg, minden vágyat elnyomni akarni ?

Meg kell élni, ha van rá lehetőség ?

2022. nov. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
33%

#24

Ki beszélt itt vágyak elnyomásáról? :) Igen, meg kell élni, de a megfelelő emberekkel, nem olyanokkal, akiknél borítékolva van, hogy veszett fejsze nyele, vagy sérülést okoz másnak ill. önmagunknak is.

2022. nov. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
49%

Milyen sérülést tud az nekem okozni, hogy megélem ?

Aztán mi az hogy veszett fejsze nyele ? Igen a házasságpártiaknak biztosan az :-).

Az hogy megteszem csak élmény és öröm :-).

2022. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
55%

(Most válaszolok először ehhez a kérdéshez)


Én úgy gondolom, hogy megélni a vágyaidat egy olyan emberrel, aki kapcsolatban van, önzőség. Az önzőség pedig undorító tulajdonság, neked valami jó, de ezzel másnak fájdalmat okozol, nem beszélve arról, hogy erkölcsileg elítélendő a megcsalás, a harmadik féltől is elítélendő.


Kérdező, én is egyetértek azzal, hogy lehetőséget teremtettetek erre az aktusra... Lehetett volna összefutni egy kávéra is egy kávézóban, vagy sétálgatni bárhol.

Én úgy gondolom, ebben te is hibás vagy, de legalább te bánod míg a barát nem bánja, és ez eléggé defektes személyiségre vall, illetve ez többé nem lehet barátság. Én a helyedben többé nem barátkoznék vele. Ezt megbántam, de többet nem teszem, tanultam belőle alapon.

2022. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

"Aki tudja, hogy nem akar szexelni, az helyzetet sem teremt neki. Ergo Te tisztában voltál vele, hogy esélyt adsz, ráadásul úgy, hogy tudtad, hogy részéről várható lesz a próbálkozás. Vagyis nem volt ellenedre, hogy megtörténjen."


"Kérdező, én is egyetértek azzal, hogy lehetőséget teremtettetek erre az aktusra... Lehetett volna összefutni egy kávéra is egy kávézóban, vagy sétálgatni bárhol."


Hadd idézzem egy előző válaszom, mert láthatóan nem tudtok olvasni:


"Azért, mert gyakran vagyok nála, amikor Mo-n vagyok, és eddig soha semmi nem történt. Az egésznek csak a vallomás volt az előzménye, de az nagyon-nagyon régen történt, és azóta is sokat voltunk kettesben."



Ha évek telnek el úgy, hogy néha nála alszom a kanapén anélkül, hogy fél ujjal egymáshoz nyúlnánk, és rengetegszer főzünk közösen, társasozunk stb, nyilván nem fogok számítani arra, hogy én bárminek is esélyt teremtek. Meg sem fordult a fejemben, hogy itt bármi történhet, de szerintem addig a pontig, amíg megcsókoltuk egymást, neki sem.

2022. nov. 27. 10:34
 28/37 anonim ***** válasza:
32%
Ugy latszik nem kaptal semmi extra erzest ettol a szextol, tehat meg sincs akkor erzelem reszedrol. Az irasodban szerepelne a "nagyon vonzodok hozza" vagy a "szeretem " kifejezes de a te reszedrol hibakent elted meg tehat ra jottel , hogy meg sem kellene annyira neked ez a ferfi semmi foldon tulit nem talaltal benne.
2022. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
70%

28as, nem megy az értő olvasás?


"Már évekkel ezelőtt felmerült, hogy érzünk valamit egymás iránt, de akárhányszor Magyarországon vagyok, van valakivel, külföldre költözni nem akar, így megkérdezni sem merem, nem akarjuk-e megpróbálni, mert távkapcsolatot nem akarok, ha benne lenne, akkor sem. Úgysem jutnánk sehova, ha ő nem akar elköltözni, én meg nem akarok visszaköltözni."


Korábban MINDKETTŐJÜKBEN felmerült, hogy éreznek valamit egymás iránt, de nem lett semmi az egészből. A csaj most latolgatta, mi lenne az esetleges kapcsolatuk kimenetele, és nem talált rá megoldást. Gondolod érzések nélkül gondolkozna ilyesmin?


Egyébként meg nagyon ritka az érzések nélküli szex, tehát ha ilyenbe belefutsz, pláne ahol ismerik is egymást, ott esélyes, hogy éreznek valamit egymás iránt. Inkább a barátnője felé nem érez semmit, csak ő a biztos pontja, sok érdek fűzi hozzá(azért is kellene elmondani a csajnak, hogy az léphessen)

2022. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Semmi oka nincs, hogy szerepeljen benne, irreleváns. Ne írj már hülyeségeket.
2022. nov. 27. 10:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!