Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz ember vagyok, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, ha nem állítottam le egy barátomat, és megcsalta velem a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Eleinte megpróbáltam emlékeztetni a barátnőjére, de nem adta fel, és arról sem volt szó, hogy én nem akarom őt. Már évekkel ezelőtt felmerült, hogy érzünk valamit egymás iránt, de akárhányszor Magyarországon vagyok, van valakivel, külföldre költözni nem akar, így megkérdezni sem merem, nem akarjuk-e megpróbálni, mert távkapcsolatot nem akarok, ha benne lenne, akkor sem. Úgysem jutnánk sehova, ha ő nem akar elköltözni, én meg nem akarok visszaköltözni.


Szóval pár napja átmentem hozzá közös főzésre, és tömören összefoglalva lefeküdtünk. Most nagyon rosszul érzem magam, mert ha elég határozott vagyok, biztosan leáll, de hát a lelkem mélyén nem akartam határozott lenni, és végül azt a minimális tiltakozást is abbahagytam, amit azért becsületből csinálni próbáltam.

Legalább annyira az én hibám, mint az övé? Nem neki kellett volna felelősségteljesebbnek lennie? Nem mintha kapásból odavetettem volna magam elé, jóideig próbáltam vele megbeszélni, hogy ő már megint párkapcsolatban van, és gondoljon inkább a barátnőjére. :( Ő egyáltalán nem érzi rosszul magát, mondta, és azóta megint vígan posztolgat a barátnőjével közös képeket, itt egyedül én nem érzem fairnek ezt az egészet.

25/N 25/F



2022. nov. 20. 21:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
11%
29. De a szex utan mar semmi se maradt benne.. meg csak annyit sem irt hogy jo lenne ha egyutt elhetnenek es elhagyna a baratnojrt mert o elete szerelme.. .mi ertelme volt lefekudni vele ha nem o elete szerelme??
2022. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Te valami álomvilágban élhetsz. Irreleváns bármi ilyesmit ideírnom, nem a barátaim vagytok, akiknek ezt elmesélem, hanem gyakori felhasználók, akiktől morális véleményt kértem. Az érzelmeim, vagy azok hiánya, az én dolgom.
2022. nov. 27. 17:50
 33/37 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen jol mondod kérdező.

Azt tetted, amire vágytál, akkor és ott. És ez boldogított, akkor és ott. Egy boldogító élménnyel több.

2022. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
31%

# 33

Úgy-úgy.. sz*arjunk csak minden esetleges következményre, jóvanazúgy XD.

Egy új generációnak mutatunk példát ezzel...Nem csoda, hogy itt tartunk erkölcsileg.


Mijen fa*sza, hogy volt egy boldogító élménye, most meg a GYIK-en folytat érzelmi agonizálást. :D


Na, hajrá, csak így tovább.

2022. nov. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Hidd el, a sok erkölcsösködéstől jár ennyi kielégületlen (nem csak testileg) ember az utcán.

És a sok idegroncs néha néha elküld az anyámba, mást meg pofánvág, csak úgy. Pusztán lelki (testi) békéből, igaaaz ?

2022. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

35...

Nagyon tiszta a kép...Erkölcsösnek erkölcsöst, élvhajhásznak meg élvhajhászt kell találni. Akkor mindenki (testi-lelki) kielégült lesz. XD

Az erkölcsöt nem kell lehúzni... Van, volt, lesz...az emberi magatartás egy (egymáshoz viszonyított mércéje).

2022. dec. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Erről van szooo, 35-ös, jólbeszélsz :-)
2022. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!