Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudomást szereztem arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudomást szereztem arról hogy megcsalni készül a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit tegyek? Hagyjam el azonnal, és szembesítsem azzal, hogy tudom mire készül, vagy várjam meg amíg megteszik és utána mondjam el neki hogy tudom mit tettek,vagy a harmadik ötletem hogy lebuktatom őket, és a másik srác kapcsolatát is belerántom. Voltatok már hasonló szituációban? Mit lenne helyes tennem?

2022. nov. 25. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Mindkettőt rántsd. Kamerával készülj, osonj és húzd el a függönyt!
2022. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%

Hadd el azonnal, nem éri meg tovább foglalkozni vele.

Aztán ha netán vissza konyorogne magát, tégy úgy mintha nem tudnál a megcsalasrol és mond azt, hogy megcsaltad párszor, van szeretőd és ő mellette döntöttél. 🤣🤣🤣


N

2022. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

4es,hagyd el. Nem hadd el. Nincs másik változat. Ezt honnan szedted?

3.voltam. Én is jelentettelek, na ehhez mit szólsz? 😕

2022. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

50.50. :D


Amúgy komolyan egy szón kell nyavúkolni? A többi jól van írva, akkor mi bajod van? Én így tanultam, vagy emlékszem rá, kösz, hogy általad ma is tanultam valamit, viszont azért, mert valaki egy szót helytelenül ír nem kellene úgy viselkedni, ahogy te, csak szólok, hogy téged minősít, te mutattad meg, hogy jó nagy alpári paraszt vagy :D

2022. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

5, ha gondolkoznál egy kicsit a szöveg jelentésén, tudnád, hogy nem jól ragozott.


"Hadd meg nékem a pusztát, ó,uram."


"Hagyd ott az asztalon a lekvárt."


"Hagyd,hadd menjen, ahova csak akar."

2022. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Ez az oldal nagyon szeret a helyesírásba belekötni. Nyílván nem tudnak hasznos választ adni ezért inkább kötekednek.

Amúgy kérdező a helyedben nem tudnék várni én nem vagyok türelmes. Mikor velem ilyen történt a barátom akivel kavart annak a férje írt nekem hogy mi a helyzet. Ő le akarta buktatni őket hogy utánuk megy én nem tudtam kivárni azonnal felhívtam elmondtam hogy tudok róla lehordtam mindennek és elzavartam.

2022. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Engedd el a nőt, esetleg jelentsd fel a hatóságnál valami szabálysértéssel.
2022. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Én a harmadik opcióra szavazok!
2022. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg egyszerűen lépj le és ne foglalkozz vele többet.
2022. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Szia. Én ugyanebben a helyzetben vagyok, én vagyok a nő, és a párom készül megcsalni, egy fiatalabb lánnyal. Nem tudja, hogy tudom, és azért várok ki mi lesz, hogy a lány barátjának leleplezzem, plusz szakítsak. Viszont most kicsit belém jött a para, nem-e te vagy a csaj barátja, tudom kevés az esély,de mi van ha? Ha ide vagy privibe megírod a városnevet,azt megköszönném.
2022. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!