Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A gyerekek miatt megbocsátani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekek miatt megbocsátani azt, hogy egy éven keresztül viszonya volt a férjemnek? Nektek menne?

Figyelt kérdés

Hogy lehetne ezen túllépni?

Szeret engem, de már nem szerelemmel. Velünk szeretne maradni és én is vele szeretnék maradni.


2022. nov. 26. 11:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%

Sok mindentől függ...

Szerelmes is volt abba a nőbe vagy csak a szex miatt voltak együtt? Ha az utóbbi akkor talán meg lehet bocsájtani.

2022. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
A f*szt. Nem is kell mennie.
2022. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudnék leülni vele egy asztalhoz enni pl ezek után, kifordulna a számból a kaja, arról nem beszélve hogy képes lennél ezek után összebújni vele? Hát mindenki más de azért tartás még legyen az emberben...
2022. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Persze, de akkor innentől mondjátok ki, azt ami. Ez egy érdek vagy kényszerházasság, ellehettek így egy házastársban, mint barátok, de az idősekhez hasonlóan külön szobában élve, nem megjátszva a kamu szerelmet.
2022. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Nekem így nem menne. Eleve hatalmas arcon csapás a megcsalás, a már nem vagyok szerelmes, csak szeretlek,meg szintén. Mi lesz, ha szerelmes lesz az egyik szeretőbe és borít mindent? Majd akkor vered a fejed a falba, hogy te bezzeg a gyerek miatt vele maradtál?
2022. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Beleszeretett a nőbe, de akkor is velünk akar maradni. Megszakította a kapcsolatot a másikkal.
2022. nov. 26. 11:42
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Én meg egy 2 méteres plazmatvt akarok, de azt is mindenki kurvára leszarja
2022. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Ha valaki a gyerekekre fogva ír ki erről egy kérdést, annak bizony menne. Nem kell a körítés.

Ha 10 gyerekem lenne, akkor sem lennék képes mindennap nézni az idegen nőktől váladékos csaló tökét. Egy gyerekem van, de azonnal el is váltam, pedig tisztàban voltam azzal, hogy kva nehéz lesz egyedül.

2022. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%

Vissza fogod fogadni, egyrészt mert lelkileg k urva szarul vagy, másreszt meg ha elhagyod, a nőnél fog kikötni. De emészteni fog, lehet lesz pár jó évetek, de megint meg fogja tenni.Vagy ügyesebben,okosabban folytatja a hátad mögött.


Sajat pelda, megtette újra, pedig ő még szerelmes se volt.

A gerinctelen az is marad nem változik, ha visszafogadod, tudni fogja, hogy mindent benyelsz, és mindent mwgtehet veled.


Sajnálom,tudom milyen nehéz, de szerintem te jobbat érdemelsz annál, minthogy szánalomból, a gyerekek miatt maradj vele.

2022. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer itt az oldalon valaki leírta, hogy a legnagyobb g*ciség a gyerekre hivatkozni és együtt maradni. Mert vele is ezt csinálták a szülei csak ő már nagyobb volt, és értette hogy mi történik körülötte.

Magyarul a szülők a gyerekre tették a pszichés terhet, hogy anya apa szenved egymás mellett, miközben apa már rég mást szeret, de a gyerek "tehet arról", hogy miatta KELL együtt maradni.

A gyerek meg járhatott később pszichológushoz, hogy feldolgozza szülők által rápakolt lelki terheket, nem is beszélve az átlag hétköznapok feldolgozásáról, amit ilyen tudattal éltek együtt a szülők évekig.

Akik a gyerekre hivatkozva nem válnak, azok az esetek többségében csak kibúvót keresnek, hogy ne kelljen a megszokott anyagi kényelemből felállni, ne kelljen új életet kezdeni, mert az nem könnyű.

Inkább ülnek tovább nyakig a meleg f*sban, és rinyálnak még éveken keresztül. Aztán mikor már többedszerre fog előfordulni a megcsalás, akkor úgyis válás lesz a vége. Olyat is ismerek aki ezt 25 évig húzta és addig tűrt és utána vált el. Így viszont tönkrement az egész élete, ahelyett hogy 10-15 évvel előbb elvált volna.

A kérdésre válaszolva: én nem bocsátanék meg, hanem a saját jövőmre koncentrálnék és elhagynám. Az ilyen ember csak saját magát szereti, mert ha téged szeretne, értelemszerűen nem csalna meg. Ennyire egyszerű. Nincs ezen mit magyarázni.

2022. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!