Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akarnátok tudni ha megcsaltak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarnátok tudni ha megcsaltak?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti, érdekel más emberek véleménye a témáról. Én személyesen talán inkább nem tudnék róla, hanem mondjuk az lenne a legjobb ha a másik fél valami más okra hivatkizva szakítana (akár hazudna is), de úgy gondolom, hogy a tudat hogy megcsaltak valakit, olyan mély törést okozhat, ami egy életre tönkrevághatja a az ember hitét a másik nemben, valamint az önbecsülését is. Valamint szerintem ha a megcsaló fél elmondja amit tett, azt sokszor csak a saját lelkiismerete miatt teszi. Bár az is igaz, hogyha a másik megtudja az információt, akkor esetleg dönthet úgy hogy megbocsát, vagy azt is el tudom képzelni hogy ez megkönnyíti az elengedést, mivel kiábrándul a másikból. Nektek melyik út lenne a legkevésbé fájdalmas?

2022. dec. 2. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2022. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Én tudni szeretném. Egyrészt minden kapcsolatban alap dolognak tartom az őszinteséget és az egyik legundorítóbb dolognak tartom a megcsalást, főleg ha titokban tartják. Ha valaki nem érzi már, hogy úgy mennek a dolgok a párjával ahogy kéne, akkor beszéljék meg, hiszen ettől is kapcsolat egy kapcsolat. Ha nem megy a megbeszélés szakítson vele egyenesen. Ha pedig "csak úgy" megtörténik a dolog, akkor pedig legyen benne annyi gerinc, hogy mielőbb bevallja. Inkább legyen lehetősége az embernek dönteni a megbocsátásról vagy a szakításról. Általában valahogy kitudódnak az ilyen dolgok előbb utóbb, jobb ha attól tudom meg mielőbb, aki megtette. Így nem akkora a törés, mintha hetekig-hónapokig élnék boldog tudatlanságban, aztán valahogy tudomásomra jutna, hogy az addig eltelt idő hazugság volt.

Másrészt én az ilyen tapasztalatokat építőköveknek használom az életemben, így ebből a szempontból is értékelem, ha elmondja miután megtette. Tanulok belőle, elemzem mit szúrhattam el én, mit szúrhatott el ő, esetleg rosszul választottam párt, stb. Mindenből lehet tanulni és erősödni, ha tudjuk hogyan dolgozzuk fel és fordítsuk előnyünkre.

2022. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha csak szexre hasznalt valakit, akkor nem fajna, de ha erezne valaki irant arrol nem akarnek tudni.
2022. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Ha akarom, ha nem, akkor is azonnal megèrezn hogy máshol jár a párom.

Ezután döntenèk hogy harcolok ezzel vagy sem. Fura, de èn nem vennèk róla tudomàst hogy megcsal. Biztos nem ez a normális .

2022. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Én nem akarnám. Már maga a szakítás is fájna, hát még az hogyan, hogy megcsalt.

Persze, ha már megtette inkább szakítson.

2022. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem két ember akkor menjen bele egy kapcsolatba, ha egyezik az értékrendjük. Amiben közösen megegyeznek, az lesz a norma később. Lehet például boldog a pár nyitott kapcsolatban, vagy ha egyik fél kifejezi igényét más partnerekre (és ezt a társa elfogadja), vagy lehet hagyományos felállás is (amíg a pasi nem veri az asszonyt, csak félrelép, addig a nő hallgat és a gyerekeinek él), de lehetnek teljesen monogám felek is. Mindre láttam példát, a lényeg, hogy ne legyen hazugság vagy elhallgatás benne. Az nem oké, ha ígérnek valamit és felrúgják. Erre azt mondom, hogy vagy ne lépj félre vagy ha mégis, akkor légy annyira profi, hogy ne érezzem/tudjam meg. Amint kiderül, én fájdalom nélkül lépek tovább, hiszen a társam is lelkifurdalás nélkül vert át és használta fel a betartott ígéretem arra, hogy bennem bízhat, de ő jókat bulizik más nővel. Az ilyen ember nem tud elbizonytalanítani önmagamban. Szóval inkább tudjak róla és legyen lehetőségem eldönteni, akarok-e átvert fél maradni vagy sem.
2022. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Igen
2022. dec. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2022. dec. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen!
2022. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Igen,akarnám tudni.
2022. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!